zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE VALA MAR

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: Zone 76 m²

Shiten apartamente ne rezidencen "Vala Mar". Apartamentet kane siperfaqe totale te ndryshme ne kate te ndryshme ne godina 3 kateshe, kati 0 perfiton edhe oborrin. Organizohen ne 1 dhome ndenjeje, kuzh...
Ref. ADORE 230
98 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE VALA MAR

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: Zone 71 m²

Shiten apartamente ne rezidencen "Vala Mar". Apartamentet kane siperfaqe totale te ndryshme ne kate te ndryshme ne godina 3 kateshe, kati 0 perfiton edhe oborrin. Organizohen ne 1 dhome ndenjeje, kuz...
Ref. ADORE 229
110 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

APARTAMENTE NE REZIDENCEN "VALA MAR"....

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
: € Zone 0 m²

Vala Mar Residences është destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe...
Ref. ADORE 228
0 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

SHITET VILE NE REZIDENCEN "VALA MAR"...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: Zone 221 m²

Shitet Vile me siperfaqe ndertimi 221m2 dhe 477.79 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar". Vila eshte e perbere nga dy kate dhe disponon 5 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 3 tualete. Dipono...
Ref. ADORE 224
110 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

VILA NE REZIDENCEN "VALA MAR".

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
: € Zone 0 m²

Vala Mar Residences është destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe...
Ref. ADORE 223
0 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK UE...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 900 € Zone 100 m²

Jepet me qera ambjet biznesi me siperfaqe 100 m2 afer UET. Ambjenti ka fasade xhami, ndodhet ne katin 0 buze rruges dhe me akses te menjehershem ne rruge kryesore per ushtrimin e cdo lloji aktiviteti...
Ref. ADORE 217
1 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL.

Tirana › Tirana
Per Qira: 730 € Zone 0 m²

Jepet Mme Qira Ambient Komercial buze rruge, me nje siperfaqe prej 63m2. Ambienti disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per agjenci turistike, klinika dentare,qender estetike etj. Per nje viz...
Ref. ADORE 214
44 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA PARIS...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 125000 € Zone 111 m²

Shitet apartament 2+1 tek Komuna Parisit. Apartamenti organizohet dhoma e ndenjes, nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti ka nje siperfaqe 111.4m2. Dhe me nje orjentim jug perendi...
Ref. ADORE 204
151 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 89000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Restorant Freskut. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 144. m2, gjendur ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar, perfshire ashensorin, pastrimin dhe sherb...
Ref. ADORE 196
190 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KTHESA E KAM...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: 47000 € Zone 70 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2, lokalizohet prane Ktheses se Kamzes, ne katin e 2 te nje pallati 6-katesh. Ambienti organizohet nga dhoma e ndjenjies/kuzhina, dy dhoma gjumi, tualeti. ...
Ref. ADORE 179
391 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE MYSL...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 70 m²

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te mira, ka nje siperfaqe prej 70 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti arredohet ne nje stil modern, shume komod dhe i mir...
Ref. ADORE 143
185 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 66300 € Zone 102 m²

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 102 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim,organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen e dhomes se gjumit, dhomes se ndenjes se bashku me...
Ref. ADORE 134
360 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Jepet me Qira ambjent ne Laprake

Tirana › Tirana › Blloku Gintash,Laprake
Per Qira: 400 € Zone 151 m²

Jepet Me Qira ambjent prej 151 m2 ne zonen Laprakes prane Bllokut Gintash. Ambjenti qe eshte i organizuar ne 5 hapesira ,2 tualete dhe ballkon ndodhet ne katin e 1 te banimit, te nje pallati te ri me ...
Ref. ADORE 111
83 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Shitet toke ne Lukove!!!

Sarandë › Lukovë › Lukovë
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Lukove te Sarandes me pamje nga deti, 200m mbi rrugen kryesore , toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na k...
Ref. ADORE 95
97 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek My...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 40 m²

Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40m2 . Ambjenti ndodhet ne katin e pare(i dyti teknik) edhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh, Ambjenti ...
Ref. ADORE 83
186 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 1200 € Zone 124 m²

Jepet me qira ambjent i pershtateshem per biznesi ne rrugen Mine Peza. Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje zone lehtesisht te aksesueshme i pershtateshem per lloje te ndryshme biznesi, kryesisht p...
Ref. ADORE 17
201 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461