zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambjent Bizne...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 122000 € Zone 90 m²

Shitet ose jepet me Qira Apartament 3+1, me nje siperfaqe prej 90m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe mund te perdoret edhe si ambjent biznesi. Ndodhet buze rruges kryesore dhe pervecse per ba...
Ref. ADORE 76
120 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Jepet me Qira Magazine!

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Jepet me Qira ambjent per magazine ne Mzez. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 120m2, me nje tualet brenda. Ambjenti mund te perdoret per magazine ose lloje te ndryshme biznesi sepse ndodhet buze r...
Ref. ADORE 75
19 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

Jepet me Qira Restorant ne Lunder.

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 3200 € Zone 1200 m²

Jepet me Qira Restorant ne zonen e Lundres, zone e pershtatshme per te zhvilluar kete lloj biznesi. Ambjenti eshte i ndare ne dy kate, ka nje siperfaqe totale 1200m2, secili kat ka siperfaqe 600m2 dhe...
Ref. ADORE 72
60 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461
Property

JEPET ME QIRA LOKAL TEK KOMPLEKSI "NOB...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1500 € Zone 145 m²

Jepet me qira lokal ne gjendje pune, me siperfaqe te brendshme prej 95m2 dhe nje verande me siperfaqe prej 50m2 nga njera ane e ambjentit dhe nje hapesire te konsiderueshme nga ana e brendshme e kompl...
Ref. ADORE 15
523 Vizita
Agent
Aida Vojka
CENTURY 21 Adore
0672044461