zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira apartament 2+1 te Kika ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 800 € Zone 156 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ne Komunen e Parisit .Me nje siperfaqe prej 145m2 apartamenti perbehet nga 2 dhoma,1 sallon i madh ndenjeje,kuzhina me vete,2 tualete...
Ref. ADORE 137
57 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet apartament 2+1 te Margarita Tut...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 110000 € Zone 81 m²

Shitet apartament 81metra2 ne rrugen Margarita Tutulani, nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane Bllokut dhe Liqenit ku jepet mundesia per nje jetese komode prane cdo faciliteti te mundshem p...
Ref. ADORE 124
286 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 tek Rezid...

Tirana › Tirana › Rezidenca ''Ambasador 3''
Per Qira: 700 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rezidenca "Ambasadore 3". Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, i pershtatshem per nje jetese te rehatshme dhe komode. Zona esh...
Ref. ADORE 123
180 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Apartament 2+1 me qira ne Blv. Zogu i...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 400 € Zone 72 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Stacionit te Trenit ne Tirane zone mjaft e preferuar nga te gjithe. Apartamenti eshte 72 metra2, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet n...
Ref. ADORE 117
192 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet truall prane Liqenit te Tiranes...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 65000 € Zone 111 m²

Shitet truall me siperfaqje totale 111m2 prane Liqenit te Tiranes. Siperfaqja ndodhet ne zone mjaft te favorshme per investim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacin ju...
Ref. ADORE 107
298 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira ambient komercial te Sta...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 800 € Zone 126 m²

Jepet me qira ambient komercial prane Stadiumit Dinamo. Organizohet ne 2 hapesira te brendshme te ndara, korridor dhe 1 tualet. Ambienti prej 126m2 duke u pozicionuar ne nje nder zonat me te zhvillu...
Ref. ADORE 92
134 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira ambjent biznesi ne rruge...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Qira: 800 € Zone 105 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 105 m2 ne Rr. Qemal Stafa. Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet kondicioner, sistem elektrik monofazor dhe...
Ref. ADORE 78
145 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ambjent biznesi ne rrugen Qemal...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 315000 € Zone 105 m²

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 105 m2 ne Rr. Qemal Stafa. Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet kondicioner, sistem elektrik monofazor dhe trefaz...
Ref. ADORE 77
97 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet apartament tek Tregu Elektrik....

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 64800 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 prane Tregut Elektrik ne Rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit ne nje pallat te ri, 7 katesh, organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjume, 1 tualet d...
Ref. ADORE 69
99 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet apartament 1+1 te Tregu Elektri...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 64800 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 prane tregut elektrik ne rrugen Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit, ne nje pallat te ri, 7 katesh, organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjume, 1 tual...
Ref. ADORE 68
110 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira ambjent komercial

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 750 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga ndertimet me te reja te zones. Ambjenti organizohet ne Open space me siperfaqe totale prej 147m2, 2 tualete, fasade xhami dhe oborr. Per me shume Info na kon...
Ref. ADORE 62
193 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira ambjent biznesi te Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 600 € Zone 130 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga ndertimet me te reja te zones. Ambjenti organizohet ne Open space me siperfaqe totale prej 130m2, 1 tualet dhe fasade xhami e cila sherben per reklamimin e c...
Ref. ADORE 61
118 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira duplex te Liqeni i Thate...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 900 € Zone 200 m²

Jepet me qira Apartament i tipit duplex, ne nje nder zonat me te qeta dhe te pastra te Tiranes. Duplexi ka nje siperfaqe prej 200m2, ndodhet ne katin e katert dhe te peste te nje pallat te ri me pun...
Ref. ADORE 60
232 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

OKAZION!!! Shitet Apartament 2+1+2 te ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 105000 € Zone 155 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Kristal Center. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 155 m2, ndodhet ne katin 2 ne nje pallat te ri me ashensor, buze rruges kryesore. Organizohet ne 1 dhome nden...
Ref. ADORE 59
410 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira apartament te Liqeni i T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1000 € Zone 160 m²

Ne nje nga komplekset me te mira te banimit, tek Nobis, pozicionuar shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1. Kompleksi ka dy kate nëntokësore dhe 9 kate mbi terren. Në ...
Ref. ADORE 57
258 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me Qira Ambjent komercial prane...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 650 € Zone 40 m²

Jepet me qira ambjent komercial prane liqenit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme bizbnesi pasi eshte ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Ambjenti e...
Ref. ADORE 48
146 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ambjent komercial prane Sheshit...

Tirana › Tirana › Rruga Perlat Rexhepi
Per Shitje: 30000 € Zone 18 m²

Shitet ambjent komercial 18.5 metra ne rrugen Perlat Rexhepi. Mund te pershtatet per modele te ndryshme biznesi si zyra, dyqan, parukeri etj....
Ref. ADORE 42
298 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 380 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok . Apartamenti eshte 85 metra katror ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 ndenjeje, 1 guzhine, 1 tualet, 1 depo dhe 2 ballkone. ...
Ref. ADORE 41
175 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Ambjent biznesi me qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 330 € Zone 48 m²

Jepet me qira ambjent biznesi 48metra prane Gardes. Ka nje hapesire te madhe te perbashket dhe 1 tualet. I pershtatshem per market, parukeri, klinike dentare etj. Per me shume informacion ju lutem ...
Ref. ADORE 38
169 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me Qira Ambjent per Biznes tek G...

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 750 € Zone 110 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe totale prej 110m2, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, tek Garda . Ambjenti eshte i tipit duplex, i mirembajtur dhe i pershtatshem per lloje te n...
Ref. ADORE 27
475 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Apartament me Qira te Blv.Bajram Curri...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 2000 € Zone 195 m²

Jepet me qira Apartament 3+1, i pozicionuar fare prane bllokut dhe qendres. Ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe e plotesuar me te gjitha facilitetet e nevojshme, ka prane banka, dyqane,...
Ref. ADORE 26
199 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ose Jepet me Qira Apartament 2...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 92400 € Zone 88 m²

Shitet/jepet m qira apartament 2+1 ne rrugen Tefta Tashko Koco nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, zone e qete dhe komforte. Apartamenti ndodhet ne pallat i ndertuar se fundmi ne katin e dyt...
Ref. ADORE 22
1146 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan.

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 78000 € Zone 96 m²

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale prej 96m2, ne zonen e Porcelanit. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje ambjent vecmas gatimi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona eshte le...
Ref. ADORE 20
739 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK KTHE...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Qira: 400 € Zone 97 m²

Jepet me qira ambjent per biznes prane spitalit Hygeia. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne nje zone lehtesisht te aksesueshme, e pershtatshme per lloje te ndryshme binznesi, kryesisht per k...
Ref. ADORE 10
258 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431