zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambjent biznesi ne rruge...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Qira: 800 € Zone 105 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 105 m2 ne Rr. Qemal Stafa. Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet kondicioner, sistem elektrik monofazor dhe...
Ref. ADORE 78
43 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ambjent biznesi ne rrugen Qemal...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 315000 € Zone 105 m²

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 105 m2 ne Rr. Qemal Stafa. Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet kondicioner, sistem elektrik monofazor dhe trefaz...
Ref. ADORE 77
31 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira ambjent komercial

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 750 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga ndertimet me te reja te zones. Ambjenti organizohet ne Open space me siperfaqe totale prej 147m2, 2 tualete, fasade xhami dhe oborr. Per me shume Info na kon...
Ref. ADORE 62
106 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira ambjent biznesi te Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 600 € Zone 130 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne nje nga ndertimet me te reja te zones. Ambjenti organizohet ne Open space me siperfaqe totale prej 130m2, 1 tualet dhe fasade xhami e cila sherben per reklamimin e c...
Ref. ADORE 61
62 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira duplex te Liqeni i Thate...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 900 € Zone 200 m²

Jepet me qira Apartament i tipit duplex, ne nje nder zonat me te qeta dhe te pastra te Tiranes. Duplexi ka nje siperfaqe prej 200m2, ndodhet ne katin e katert dhe te peste te nje pallat te ri me pun...
Ref. ADORE 60
104 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

OKAZION!!! Shitet Apartament 2+1+2 te ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 105000 € Zone 155 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Kristal Center. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 155 m2, ndodhet ne katin 2 ne nje pallat te ri me ashensor, buze rruges kryesore. Organizohet ne 1 dhome nden...
Ref. ADORE 59
240 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me qira apartament te Liqeni i T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1000 € Zone 160 m²

Ne nje nga komplekset me te mira te banimit, tek Nobis, pozicionuar shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1. Kompleksi ka dy kate nëntokësore dhe 9 kate mbi terren. Në ...
Ref. ADORE 57
155 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me Qira Ambjent komercial prane...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 650 € Zone 40 m²

Jepet me qira ambjent komercial prane liqenit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme bizbnesi pasi eshte ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Ambjenti e...
Ref. ADORE 48
113 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet apartament ne qender

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 58000 € Zone 40 m²

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale prej 40 m2, ndodhet ne nje zone teper te preferuar per arsye te komoditetit qe te krijon sepse eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamen...
Ref. ADORE 43
567 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet ambjent komercial prane Sheshit...

Tirana › Tirana › Rruga Perlat Rexhepi
Per Shitje: 37000 € Zone 18 m²

Shitet ambjent komercial 18.5 metra ne rrugen Perlat Rexhepi. Mund te pershtatet per modele te ndryshme biznesi si zyra, dyqan, parukeri etj....
Ref. ADORE 42
166 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Qira ne Bllok

Tirana › Tirana
Per Qira: 400 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok . Apartamenti eshte 85 metra katror ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 ndenjeje, 1 guzhine, 1 tualet, 1 depo dhe 2 ballkone. ...
Ref. ADORE 41
49 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Ambjent biznesi me qira

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 330 € Zone 48 m²

Jepet me qira ambjent biznesi 48metra prane Gardes. Ka nje hapesire te madhe te perbashket dhe 1 tualet. I pershtatshem per market, parukeri, klinike dentare etj. Per me shume informacion ju lutem ...
Ref. ADORE 38
133 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Dyqan me qira te Sheshi Willson

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 2700 € Zone 0 m²

Jepet me qira dyqani te Sheshi Willson. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 me nje tualet brenda, ka dalje nga mbrapa duke mundesuar lehtesi per furnizim. Ambjenti eshte buze rruges kryesore ...
Ref. ADORE 36
123 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Jepet me Qira Ambjent per Biznes tek G...

Tirana › Tirana › Garda
Per Qira: 750 € Zone 110 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe totale prej 110m2, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, tek Garda . Ambjenti eshte i tipit duplex, i mirembajtur dhe i pershtatshem per lloje te n...
Ref. ADORE 27
378 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Apartament me Qira te Blv.Bajram Curri...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 2000 € Zone 195 m²

Jepet me qira Apartament 3+1, i pozicionuar fare prane bllokut dhe qendres. Ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe e plotesuar me te gjitha facilitetet e nevojshme, ka prane banka, dyqane,...
Ref. ADORE 26
125 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

Shitet Apartament 2+1 prane Ministrise...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 92400 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Tefta Tashko Koco nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, zone e qete dhe komforte. Apartamenti ndodhet ne pallat i ndertuar se fundmi ne katin e dyte, eshte i mi...
Ref. ADORE 22
934 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK KTHE...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Qira: 400 € Zone 97 m²

Jepet me qira ambjent per biznes prane spitalit Hygeia. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne nje zone lehtesisht te aksesueshme, e pershtatshme per lloje te ndryshme binznesi, kryesisht per k...
Ref. ADORE 10
206 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE SHESHIT W...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 201000 € Zone 67 m²

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 67m2, prane sheshit Wilson. Amjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi ose edhe per qiradhenie. Per me shume info...
Ref. ADORE 4
195 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 670 € Zone 67 m²

Jepet me qira Ambjent biznesi, prane sheshit Wilson. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 67m2 me nje tualet brenda. Ambjenti eshte buze rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshm...
Ref. ADORE 3
311 Vizita
Agent
Eda Rama
CENTURY 21 Adore
0672044431