zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PREFE...

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Qira: 200 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet prane bibliotekes, ne nje pallat ne katin e 4. Organizohet ne 2+1 dhe eshte totalisht i mobiluar. Ka siperfaqe rreth 84 m2 i pershtatshem per familjare ne nje zone te qete afer rru...
Ref. Eon 461
41 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHTET TOKE 6000 M2 NE FLLAKE!

Durrës › Durrës › Fllake
Per Shitje: 120000 € Zone 5950 m²

Toka ndodhet saktesisht ne Vrrine me siperfaqe rreth 6000m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekorr dhe eshte e rivleresuar. Pozicioni shume i favorshem per ngritjen e nje biznesi industrial dhe ofro...
Ref. Eon 454
16 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET VILE 4-KATESHE NE SHKALLNUR!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 270000 € Zone 466 m²

Shitet vile 4-kateshe plus truall ne Shkallnur. Siperfaqa totale e ciles eshte 588 m2 ndersa e truallit 466 m2. Kati i dyte eshte i rregulluar dhe mobiluar ndersa katet e tjera jo. Ndertesa eshte ber...
Ref. Eon 444
42 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES "...

Durrës › Durrës
Per Qira: 320 € Zone 125 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 125 m2. Jane 2 dyqane te bashkuara por ka mundesi te jepen dhe vecmas me qira 160 € secili. Ndodhet buze rruge dhe ne lagje te populluar. Per me teper informacion apo vi...
Ref. Eon 420
30 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 650 € Zone 32 m²

Ambienti ndodhet te Lulishtja 1 Maji, ne nje zone shume te frekuentuar. Me nje siperfaqe prej 32 m2 ambienti mund te perdoret per lloje te ndryshme aktivitetesh. Per me teper informacion apo vizite ne...
Ref. Eon 387
42 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Qira: 900 € Zone 60 m²

Ambienti ndodhet te Lulishtja 1 Maji, ne nje zone shume te frekuentuar. Me nje siperfaqe prej 60 m2 ambienti mund te perdoret per lloje te ndryshme aktivitetesh. Per me teper informacion apo vizite ne...
Ref. Eon 386
43 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET TOKE NE SPITALLE TEK REZERVUARI...

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 225000 € Zone 5600 m²

Toka ka siperfaqe rreth 6000 m2 dhe ndodhet ne spitalle. Eshte ne koder dhe pamje panoramike nga rezervuari. Ka dy rruge ku mund te shkosh per tek toka dhe rreth saj do kaloje rruga e cila ka projekt ...
Ref. Eon 384
56 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK STADIUMI!

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 45000 € Zone 82 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, pallat parafabrikat. Ka siperfaqe rreth 83 m2 dhe ndodhet afer shkolles "Qemal Mici". Shitet totalisht i mobiluar me arredime te reja pothuajse te paperdorura fare...
Ref. Eon 371
247 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Qira: 150 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet. Orientimi jug...
Ref. Eon 361
238 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 KATI PARE NE DUR...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 42000 € Zone 51 m²

Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi dhe 1 dhome ndenjeje. Siperfaqja totale shkon rreth 70 m2 bashke me ambientet e perbashketa. Dhoma e gjumit ka ballkonin e saj ndersa dhoma e ndenjes perbehe...
Ref. Eon 358
79 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET AMBIENT 500 M2 TE STACIONI TREN...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 210000 € Zone 500 m²

Ambienti ndodhet nentoke dhe ka hapesire totale prej 500 m2. Nder to 120 m2 eshte e rregulluar pasi me pare ka qene salle kompjuterash. Hapsira 120 m2 shitet me cmim 90.000€ ose jepet me qira 400€ ne ...
Ref. Eon 332
90 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH!

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 31000 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet te Rrota e Kuqe ne Plazh ne rruge kryesore. Shitet totalisht i mobiluar dhe mobiljet jane pothuajse te paperdorura. Orientimi jug-lindjeperendim. Pallati eshte i ri, i pajisur me ...
Ref. Eon 327
163 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET AKTIVITET BIZNESI MOBILERI NE D...

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: 750000 € Zone 10000 m²

Mobileria eshte themeluar në vitin 1995 dhe ka vazhduar të rritet vazhdimisht gjatë viteve, duke e shtrirë aktivitetin jo vetëm në zonën e Durrësit, por edhe në Tiranë, Elbasan, Shkodër dhe në Jug te ...
Ref. Eon 307
66 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TOKE NE DURR...

Durrës › Durrës › Porto Romano
Per Shitje: 165000 € Zone 1700 m²

Prona eshte 1700 m2 dhe ndodhet ne Porto Romano ne nje zone shume te qete. Shtepia eshte 1 kateshe me siperfaqe prej 129 m2 dhe shitet e mobiluar. Ndodhet rresh 70 metra nga rruga kryesore ku si zone ...
Ref. Eon 305
80 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA!

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 150000 € Zone 146 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar ne Vollga, ne katin e 4 me ashensor. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje kuzhine bashke me dhomen e ndenjes nje koridor dhe 2 tualete. Shitet i pamob...
Ref. Eon 304
126 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITEN 3 AMBIENTE BIZNESI KEND RRUGE!...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 300000 € Zone 140 m²

Ne shitje 3 ambiente biznesi buze rruge. Momentalisht nje dyqan eshte me qira dhe dyqani tjeter eshte i lire. Ndersa lokali eshte ne perdorim dhe me klientele dhe i kompletuar. Te 3 ambientet mund te ...
Ref. Eon 281
98 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET SHTEPI 2-KATE DHE TRUALL!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 150000 € Zone 181 m²

Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha kushtet. Disponon certifikate pronesie dhe cmimi eshte i diskutueshem. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355695299650...
Ref. Eon 226
154 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNE...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 250000 € Zone 212 m²

Ambienti ka qene bar restorant me pare. I pajisur me te gjitha paisjet i gatshem per pune. Ka parking te perbashket nga pas, qe mund te perdoret per klientet e lokalit. Ofron mundesi per te vendosur d...
Ref. Eon 221
213 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

DURRES JEPET MAGAZINE ME QIRA!

Durrës › Durrës › Spitali
Per Qira: 320 € Zone 200 m²

Magazina ka qene me pare rrobaqepesi. Ka siperfaqe 200 m2 dhe nje lartesi reth 4 m. Ndodhet buze rruge, brenda qytetit dhe i favorshem per shumllojshmeri aktivitetesh industriale. Per me teper inform...
Ref. Eon 185
21 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH!

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 45000 € Zone 76 m²

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka siperfaqe rreth 76 m2. Dhoma e ndenjes ka dalje ne ballkon i cili ofron pamje nga deti. Ndersa dhoma e gjumit eshte e bollshme e mobiluar me nje krevat dopio dhe nj...
Ref. Eon 171
184 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PLAZH!

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 57000 € Zone 112 m²

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6 te pallatit buze detit. Organizohet ne 3 dhoma gjumi ku 2 nga te cilat kane pamje nga deti ndersa dhoma tjeter ka dhe tualet. Dhoma e ndenjes ka d...
Ref. Eon 168
311 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 HYRJA E DURRE...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 30000 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet ne hyrje te Durresit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi ku njera ka hapsire te vogel kryesisht per femije. Dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon ku ofrohet pamje e ...
Ref. Eon 167
693 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA LOKAL NE PLAZ...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 105000 € Zone 37 m²

Lokali ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne gjendje pune. Ka klientele te veten dhe eshte shume i frekuentuar. Jane bere punime shume te mira dhe te shtrenjta. Gjithashtu ka hapsire te madhe te shfr...
Ref. Eon 166
29 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650
Property

DYQAN ME QIRA NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Qira: 320 € Zone 77 m²

Ambienti ndodhet prane drejtorise se policise. Ndodhet ne rruge kryesore. Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqan, farmaci, butik, lokal etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355695289955...
Ref. Eon 164
105 Vizita
Agent
Eldi Memini
CENTURY 21 Eon
+355 69 529 9650