zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET MAGAZINA NE SHKOZET, DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 350000 € Zone 60 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat industriale me te zhvilluara te qytetit te Durresit, Shkozet. Ndodhet buze rruges kryesore dhe ka nje siperfaqje totale prej 186.40 m2. I pershtatshem per fasoneri, ...
Ref. Eon 191
22 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

APARTAMENT ME QIRA NE VOLLGA, DURRES!...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara e me te frekuentuara te qytetit te Durresit. Eshte i pozicionuar ne drejtimin Jug-Perendim cka e ben te jete i ekspozuar ne driten e diellit per pje...
Ref. Eon 176
29 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

AMBIENT BIZNESI PER QIRA!

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 1000 € Zone 770 m²

Ambienti ndodhet ne zonen e Ish Kenetes ne Durres, buze rruges kryesore. Eshte i perbere nga sheshi i pushimit qe ka nje siperfaqe prej 200 m2 plus muri rrethues. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 2...
Ref. Eon 170
29 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 75000 € Zone 100 m²

Ambienti ndodhet ne qender te Durresit cka ben te mundur ofrimin ete gjitha faciliteteve te nevojshme. Eshte i pozicionuar ne drejtimin Jug- Perendim gje e cila ben te mundur pranine e drites natyrale...
Ref. Eon 157
79 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DURRES!

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 350 € Zone 107 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Durresit cka ofron te gjitha facilitet e nevojshme. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ballkon, nje kuzhine+ sallon ndenjeje d...
Ref. Eon 155
165 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

APARTAMENT ME QIRA NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Qira: 120 € Zone 62 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te Durresit. Ka nje siperfaqe totale prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Pe rme shume informacione apo nje vizite ...
Ref. Eon 150
107 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET TOKE+ TRRUALL!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 80000 € Zone 1300 m²

Toka ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2+ 300m2 trrual. Eshte e vendosur buze rruges kryesore. E pajisur me certifikate pronesie. Eshte e perhstatshme per nritje magazinash, kapanonesh, biznese faso...
Ref. Eon 130
39 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADE!

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Shitje: 288000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne autostraden Durres- Tirane KM2, perbri Meshkurti dhe Delta. Ka nje siperfaqe totale prej 9670 m2. Ka hyrje- dalje nga autostrada kryesore. E pershtatshme per ndertimin e kapanoneve in...
Ref. Eon 122
29 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

TOKE NE SHITJE NE SHKOZET, DURRES!

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 136000 € Zone 0 m²

Toka eshte e vendosur ne nje nga zonat me te zhvilluara industriale te qytetit te Durresit ne Shkozet. Ka nje siperfaqe totale prej 1500 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. E pershtatshme per kapanon...
Ref. Eon 121
25 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

APARTAMENT NE SHITJE 2+1!

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 112 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore te plazhit. Ka nje siperfaqe totale prej 107 m2. Eshte i paperfunduar cka e ben me te lehte arredimin dhe punimin sipas preferencave tuaja. Ka nje shtrrirje Jug-Pe...
Ref. Eon 110
102 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE!

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Shitet ambjenti prane stadiumit Niko Dovana dhe gjimnazit Naim Frasheri. Aktualisht ambienti eshte funksional si piceri dhe ka nje siperfaqe totale prej 45m2+ veranden jashte. Ndodhet ne katin 0 te nd...
Ref. Eon 108
32 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

APARTAMENT NE SHITJE NE DURRES!

Durrës › Durrës › Rruga Aleksander Goga
Per Shitje: 45000 € Zone 110 m²

Apartament ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te Durresit prane Rajonit te Policise. Ka nje siperfaqe totale efektive prej 105 m2. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjej...
Ref. Eon 106
180 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA!

Durrës › Durrës
Per Qira: 120 € Zone 55 m²

Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri 5 katesh. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi+ nje kuzhine dhe nje banjo. Eshte i vendosur ne drejtimin Lindje-Jug cka e ben te jete nen ndricimin e diellit per pj...
Ref. Eon 98
101 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

APARTAMENT ME QERA!

Durrës › Durrës
Per Qira: 120 € Zone 60 m²

Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri 5 katesh. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi+ nje kuzhine dhe nje banjo. Eshte i vendosur ne drejtimin Lindje-Jug cka e ben te jete nen ndricimin e diellit per pj...
Ref. Eon 97
83 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

BAR- RESTORANT ME QIRA!

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Qira: 10000 € Zone 134 m²

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe turisitike te Durresit. Ndodhet ne brezin e pare ne bregdet dhe eshte teresisht i kompletuar. Ambienti organizohet ne nje kuzhine te kompletuar...
Ref. Eon 93
163 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

VIELE ME QIRA NE DURRES!

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 140 € Zone 150 m²

Vila ndodhet ne zonen e ish Kenetes. Ka shtrirje Veri-Lindje-Jug-Perendim cka e ben te jete nen ndricimin e diellit per gjithe diten. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te viles dhe eshte i organizuar ...
Ref. Eon 88
48 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 25000 € Zone 34 m²

Ambjenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe eshte ne vijen e pare bregdetare . Ka shtrrirje Veri- Lindje me pamje nga rruga kryesore. Ka nje dhome gjumi+ nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , n...
Ref. Eon 82
125 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET GARSONIERE NE PLAZH, DURRES!

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 23000 € Zone 43 m²

Ambjenti ndodhet ne lagjen 13 Plazh,Durres, prane Hotel Florida. Shtrrihet ne drejitimin jug- lindje cka e ben te kete ndricim natyral gjate githe dites. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje+ n...
Ref. Eon 81
121 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET TOKA NE KRYQEZIMIN E PATOKUT!...

Kurbin
Per Shitje: 85000 € Zone 3360 m²

Toka ndodhet ne KM35 te autostrades shteterore, ne rruge kryesore. Zona e vendndodhjes se tokes eshte nje zone mjaft e industrializuar c`ka ofron facilitete per ngritjen e nje biznesi te ri. Disponon...
Ref. Eon 80
47 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 40000 € Zone 72 m²

Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit. Ka nje siperfaqje totale prej 72.2 m2 dhe pozicionohet ne drejtimin Perendimor te horizontit cka e ben te jete i ekspozuar ne diell gjate gjithe...
Ref. Eon 79
326 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE DURRES!

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Qira: 400 € Zone 84 m²

Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe nuk eshte perdorur me perpare. Ka nje hapesire totale prej 84 m2 dhe pozicionohet ne katin 0 me trotuarin. Ambienti eshte lehtesisht i modifikueshem ne nje ha...
Ref. Eon 72
56 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK STACIONI I...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Qira: 400 € Zone 40 m²

Ka nje hapesire totale prej 40m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qyetit te Durresit, stacioni i trenit. Ambienti eshte i pershtatshem per te tilla biznese si agjensi udhetimi, zyre...
Ref. Eon 70
105 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

SHITET AKTIVITET NE PLAZH DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 120000 € Zone 118 m²

Aktiviteti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te zones se plazhit, Hekurudha. Eshte aktivitet ekzistues ku sherben si Fast- Food dhe Piceri, Bar dhe Restorant. Eshte ne katin e pare te nje p...
Ref. Eon 56
121 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126
Property

AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Qira: 240 € Zone 60 m²

Ambjenti ndodhet perballe shkolles Eftali Koci ne buze te rruges. Ka nje siperfaqe totale prej 60m2 + nje banjo dhe nje fasade xhami, cka e ben te jete i reklamueshem per aktivitetin. Ambjenti ofron ...
Ref. Eon 54
79 Vizita
Agent
Aldo Duka
CENTURY 21 Eon
+355695420126