zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU I ...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 29700 € Zone 63 m²

Apartament 1+1 per shitje te ish Parku I Tregetise ne nje ndertim te ri dhe cilesor me pozicion teper te favorshem , 4 minuta ne ecje larg qendres se re te Vlores ( Skele ) dhe shume prane te gjitha f...
Ref. aulona 515
349 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA DYQAN NË TRANSBALLKANIKE...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Qira: 300 € Zone 100 m²

Jepet me qera dyqan në Transballkanike, dyqani ndodhet në katin e pare të një pallati të mirëinvestuar dhe ka një sipërfaqe prej 100 m2, është i mirëndriçuar dhe i përshtatshëm për çfardolloj biznesi....
Ref. aulona 513
61 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA DITORE NE...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 28 € Zone 71 m²

Jepet apartament 1+1 per qera ditore ne Lungomare Apartamenti ka nje aredim komod dhe bashkohore. Apartamenti disponon, frigorifer , sob ,lavatrice ,televizor, kondicioner. Per nje rezervim na kontak...
Ref. aulona 511
292 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA DYQAN TE RRUGA E " ÇIPAJ...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Qira: 200 € Zone 50 m²

Dyqani ndodhet në katin e parë me një sipërfaqe totale prej 50 m2 dhe ka një çmim të arsyeshëm për zonën ku ndodhet. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara për hapjen e një biznesi si: market, gale...
Ref. aulona 507
149 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA DYQAN NË TRANSBALLKANIKE...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Qira: 200 € Zone 196 m²

Jepet me qera dyqan në Transballkanike, dyqani ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirëinvestuar dhe ka një sipërfaqe prej 196 m2, është i mirëndriçuar dhe i përshtatshëm për çfardolloj biznesi....
Ref. aulona 505
72 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET DYQAN NE TRANSBALLKANIKE!

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 95250 € Zone 127 m²

Dyqani ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirëinvestuar dhe ka një sipërfaqe prej 127 m2, çmimi dyqanit është mjaft i arsyeshëm për zonën ku ndodhet, ambienti është i mirëndriçuar dhe me pamje ...
Ref. aulona 502
113 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA HOTEL NE RADHIME

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Qira: Zone 2000 m²

Hotel me qera ne Radhime Hoteli ndodhet 20 m larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2000m2, me siperfaqe ndertimi 473 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar me shije te vecante, dhe...
Ref. aulona 493
149 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA DITORE NE...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Qira: 25 € Zone 78 m²

Jepet apartament 2+1 me qera ditore. Apartamenti ndodhet në një ndër pallatet më të mira ne rrugen Transballkanike i mirëinvestuar dhe i mirëadministruar. Apartamenti është i kompletuar dhe shum i për...
Ref. aulona 486
280 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET VILE NE FSHATIN TURISTIK TEK PI...

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 155000 € Zone 186 m²

Vila ndodhet ne Golem. Shume prane me bregdetin . Kompleks turistik me roje 24h gjate gjithe vitit. Zone e qete dhe ideale per banim dhe pushim. Konkretisht vila organizohet me dy kate, ndertime shum...
Ref. aulona 482
455 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE POSTA E ÇOLES...

Vlorë › Vlorë › Cole
Per Shitje: 31000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet në pallat të ri në afërsi të Shkollës Jani Minga dhe ka një sipërfaqe prej 75 m2 nga e cila 68.50 m2 është sipërfaqe e brëndshme. Apartamenti është i organizuar në një sallon të pë...
Ref. aulona 476
504 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENT TE RRUGA E "ÇIPAJVE"...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 4, me një sipërfaqe të brëndshme prej 102 m2. Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në një nga z...
Ref. aulona 466
360 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM!

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 35000 € Zone 78 m²

Shitet apartament i kompletuar në Orikum në një pallat të miradministruar dhe me punime cilësore. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78.97 m2 dhe është i organizuar në një sallon të përbashkët me kuzhi...
Ref. aulona 465
286 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET HOTEL NE RADHIME

Vlorë › Vlorë › Rradhime
Per Shitje: 1000000 € Zone 2000 m²

Hotel ne shitje ne Radhime Hoteli ndodhet 20 m larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2000m2, me siperfaqe ndertimi 473 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar me shije te vecant...
Ref. aulona 461
256 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET KAPANON NE VLORE

Vlorë › Vlorë › NARTE
Per Shitje: 250000 € Zone 2795 m²

Trualli ku është ngritur ka një sipërfaqe prej 2795 m², duke i ofruar kapanonit oborr të lirë dhe gjelbërim rreth e rrotull, - Dyshemeja është e shtruar me beton me kuarc në ngjyrë gri. Eshtë i përsh...
Ref. aulona 456
156 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENT I RI 2+1 NE RRUGEN G...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 42000 € Zone 100 m²

Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen Gjergj Kastrioti ne Vlore (Blv i Ri) me siperfaqe 89M2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri 8-katesh te sapo perfunduar.Organizohet nga nje a...
Ref. aulona 454
464 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET DYQAN NE SKELE

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 80000 € Zone 70 m²

SHitet dyqan ne bulevardin VLORE-SKELE mbi bar (PIAZZA).Ambienti ndodhet ne katin e dyte me pamje pjeserisht na rruga kryesore .Dyqani disponon dokumentacion te rregullt ,mundesi e mire investimi.Per ...
Ref. aulona 446
125 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA AMBIENT PRANE GJYKATES S...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Qira: 165 € Zone 38 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar duke qene se ndodhet prane Gjykates se Rrethit Gjyqesore dhe Universitetit duke perbere keshtu mundesi shume te mire investimi. Ndodhet ne katin e 2 ...
Ref. aulona 443
168 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI TE "ALBANO E RO...

Vlorë › Vlorë › ALBANO E ROMINA
Per Shitje: 300000 € Zone 250 m²

Ambjenti i biznesit ndodhet ne zonen Albano e Romina shume prane bulevardit kryesore Vlore-Skele. Eshte i organizuar ne 2 kate ku secili nga katet ka nje siperfaqe prej 125 m2. Aktualisht funkisionon ...
Ref. aulona 438
154 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 (TE RINIA)

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 26000 € Zone 64 m²

Apartamenti esht i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me kuzhinen,nje dhome gjumi ,dhe nje tualet.Akses i shpejt me bulevardin kryesor "Vlore-Skele"dhe afersia me cdo facilitet te nevojshem...
Ref. aulona 437
687 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

TOKE PER SHITJE NE KANINE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 165000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Kanine vetem 5 min larg Vlores , shtrihet mbi nje kodrine perballe detit me nje siperfaqje 3000 m2 .Faciliteti kryesor i tokes perpos pamjes piktoreske qe te ofron eshte dhe e aksesue...
Ref. aulona 435
256 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET DYQAN PRANË ZJARRFIKSES!

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 180000 € Zone 234 m²

Shitet dyqan me dy kate me një sipërfaqe prej 126 m2 kati nëndheshëm dhe 108 m2 kati parë. Kati nëndheshëm shitet me 400 euro për m2 dhe është në gjëndje shumë të mirë i investuar dhe i mirëndricuar,...
Ref. aulona 432
234 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 49500 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne vije te dyte ne Lungomare dhe ofron pjeserisht pamje te mire te detit . Organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me kuzhine...
Ref. aulona 398
557 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910
Property

JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA E "ÇIPAJ...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Qira: 280 € Zone 123 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare me nje siperfaqe totale prej 123 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per hapjen e nje biznesi si lokal, galeri, butik etj. Pozicioni ne te cilin dyqani ndodhet...
Ref. aulona 386
252 Vizita
Agent
Kejdi Hasanaj
CENTURY 21 Aulona
+355 69 79 40 910