zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet ose Jepet me Qira Dyqan Prane ...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 88900 € Zone 62 m²

Shitet ose jepet me qira dyqan prane Concord Center buze rruges kryesore, me siperfaqe 62.4 m2. Open Space dhe nje tualet, kati i pare i pallatit. Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti. D...
Ref. Metropol 92
201 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

SUPER APARTAMENT PER SHITJE PRANE KOMP...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Shitje: 350000 € Zone 200 m²

Po kerkoni nje apartament per blerje ne nje nga komplekset me cilesore te ndertuara ne Tirane? Kemi zgjidhjen e duhur per ju! Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e fundit te nje ndertimi te ri s...
Ref. Metropol 85
491 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shiten Njesi Tregetare Ne Rezidence Pr...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 140 m²

Shiten njesi tregetare ne nje rezidence te sapo perfunduar prane stacionit te Trenit, njesite jane te pozicionuara ne katin perdhe. Kjo Rezidence eshte ndertuar me cilesi te larte dhe disponon 2 ashen...
Ref. Metropol 72
126 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shiten Apartamente 3+1 Prane Stacionit...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 103 m²

Shiten apartamente te tipit 3+1 ne nje rezidence te sapo perfunduar prane stacionit te Trenit, apartamentet jane te pozicionuara nga kati i pare teknik deri ne katin e peste teknik. Kjo Rezidence esht...
Ref. Metropol 71
275 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shiten Apartamente 2+1 Prane Stacionit...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 74 m²

Shiten apartamente te tipit 2+1 ne nje rezidence te sapo perfunduar prane stacionit te Trenit, apartamentet jane te pozicionuara nga kati i pare teknik deri ne katin e peste teknik. Kjo Rezidence esht...
Ref. Metropol 70
370 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shiten Apartamente 1+1 Prane Stacionit...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 55 m²

Shiten apartamente te tipit 1+1 ne nje rezidence te sapo perfunduar prane stacionit te Trenit, apartamentet jane te pozicionuara nga kati i pare teknik deri ne katin e peste teknik. Kjo Rezidence esht...
Ref. Metropol 127
389 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI H...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 98800 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Halili, apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe tualetin qe shperndahen nepermjet nje koridori, dhe nje ballkon. ...
Ref. Metropol 28
449 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Apartament 3+1+2 NE Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: Zone 193 m²

Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne zonen e Ministrise se Jashtme ne nje godine te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 193.6 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi nje dhome ndenje, dy...
Ref. Metropol 9
232 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Apartament 1+1 Prane Bulevardit...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 143000 € Zone 79 m²

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Ministrise se Jashtme ne nje godine te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 79.4 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi nje dhome ndenje, nje tualet dh...
Ref. Metropol 8
157 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 210600 € Zone 117 m²

Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne zonen e Ministrise se Jashtme ne nje godine te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 117 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi nje dhome ndenje, dy t...
Ref. Metropol 7
141 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230
Property

Shitet Ambient Per Zyra Ne Bulevardin ...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 782000 € Zone 340 m²

Shitet ambient per zyra ne bulevardin Zhan D'Ark, Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare teknik te nje godine te sapo perfunduar ne Tirane. Planimetria fillestare eshte konceptuar si Apartamente...
Ref. Metropol 6
88 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230