zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK ETC

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 700 € Zone 125 m²

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Mobilimi bashkekohor mundeson nje jetese komode. Ka sistem ngrohje qendrore. Ndodhet ne k...
Ref. smart 300
107 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE VASIL SHAN...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 240 € Zone 87 m²

Jepet me qira apartament ne zonen e "Vasil Shanto" i pershtatshem per zyra, klinike ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues, prane"21 dhjetorit", "Myslym Shyrit", dhe k...
Ref. smart 297
192 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E "VASI...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 70000 € Zone 87 m²

Shitet apartament i pershtatshem per zyra, klinike ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, prane"21 dhjetorit", "Myslym Shyrit", dhe kryqezimit "Vasil Shanto".Apartame...
Ref. smart 296
484 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET APARTAMENT PLUS NJESI SHERBIMI ...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 180000 € Zone 108 m²

Shitet ambient komercial pas piramides , tek qendrra tregtare ETC. Ambienti organizohet ne nje apartament 2+1 dhe nje shtese (pajisur me Certifikate Pronesie) 46 m2 buze rruge e cilesuar si njesi sher...
Ref. smart 295
142 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPET ME QIRA KOMERCIAL BUZE RRUGE TEK...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 800 € Zone 84 m²

Jepet me qira ambient komercial tek Myslym Shyri, kati -1. Ambienti eshte i organizuar ne 3 ndarje dhe ka akses direkte ne rrugen "Myslym Shyri". Pozicioni i ambientit eshte i favorshem duke mundesuar...
Ref. smart 290
40 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TOWER BRIDGE...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 92000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek Tower Bridge 1 ne rrugen e Dibres. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne nje sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit es...
Ref. smart 287
189 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPET ZYRE ME QIRA TEK PIRAMIDA

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira pas pirmaides, rruga "Papa Gjon Pali II".Zyra organizohet ne 3 ambiente, hollin kryesor,nje tualet dhe nje verande. Zyra ndodhet ne nje zone me kalueshmeri dhe aktivitet te larte , ...
Ref. smart 276
105 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET DUBLEX TEK SHKOLLA E BASHKUAR...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 55000 € Zone 120 m²

Shitet dublex tek shkolla e bashkuar.Dublexi eshte i organizuar ne dy katet e fundit te nje pallati egzistues.Kati i pare organizohet ne nje sallon me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet...
Ref. smart 269
679 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPEN ME QIRA ZYRA TEK TURDIU CENTER...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 900 € Zone 112 m²

Jepet me qira per zyra, nje apartament tek Turdiu Center ne katin e katert. Apartamenti organizohet ne tre ambiente zyrash, dy tualete dhe nje ballkon shume te madh me orientim Jug Lindje. Ambienti of...
Ref. smart 249
206 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PAZARIT TE...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 65000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne rrugen Tefta Tashko Koco,ne nje pallat egzistues me mirembajtje te rregullt, shume prane pazarit te ri. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, organizohet ne nje ...
Ref. smart 240
494 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet Apartament te Rruga 5 MAji

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 54000 € Zone 61 m²

Shitet Apartament te Rruga "5 Maji" mbrapa Concord Center. Apartamenti eshte 1+1, i mobiluar. Ambienti eshte i orientuar nga lindja, ka mjaftueshem drite natyrale. Ambienti eshte me hapesire te bollsh...
Ref. smart 235
590 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1700 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne qender. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te cilat jane te shtruara me parket, nje dhome ndenje e shtruar me parket dhe ambjent gatimi, dy tualete, te ...
Ref. smart 231
147 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 59500 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me shtate kate me ashensor. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon, kuzhine te vecuar, dy tualete dhe dy...
Ref. smart 229
1114 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK KO...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 300 € Zone 72 m²

Jepet me qIra ambient 72 m2 , ne rrugen e Dibres, i pershtatshem per zyra, palester etj. Ambienti eshte i sistemuar,mund te rregullohet ne dy ndarje. Ndodhet ne katin 0, buze rruges dytesore, prane Ko...
Ref. smart 210
317 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial tek "D...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 2200 € Zone 105 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial Buze Rruge ,ne rrugen "Don Bosko",Ambienti ka nje siperfaqe prej 104 m2,i cili eshte i pershtatshem per biznese te tipit, Market, Dyqan, Banke, Bar Kafe etj.Gjithashtu,...
Ref. smart 207
80 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet Apartamenti 2+1 ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 278000 € Zone 140 m²

Apartament per shitje ne Bllok, ne rrugen Ismail Qemali. I organizuar ne nje ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete si dhe nje verande e cila mund te shfrytezohet sipas nevojave. Apart...
Ref. smart 203
166 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet apartament 3+1 prane Kopshtit B...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 125000 € Zone 147 m²

Shitet apartament 3+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ndhodhet ne katin e 7 te nje godine 10 kateshe. Korridori kryesor lidh 3 dhomat e gjumit, sallonin kryesor dhe tualetin e madh te ambientit. Ka ba...
Ref. smart 202
608 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

SHITET KOMERCIAL TEK SHKOLLA E BALETIT...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 80000 € Zone 50 m²

Shitet komercial tek shoklla e baletit. ambjenti ka nje siperfaqe 50m2 e cila organizohet ne nje dhom dhe nje tualet. per nje vizit ne pron na kontaktoni....
Ref. smart 199
81 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet apartament 2+1 ne Bllok.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 180000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 111m2 neto, e shperndare ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy...
Ref. smart 190
521 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet dyqan tek Rr.Sulejman Delvina...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 191000 € Zone 106 m²

Shitet ambient komercial ne nje zone strategjike sic eshte ajo e stadiumit Selman Stermasi. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Pozicionimi i prones eshte shume i favorshem pasi ofro...
Ref. smart 179
199 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet 1+1 tek Rr.Sulejman Delvina

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 88000 € Zone 98 m²

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenjeje se bashku me zone gatimi, nje dhome gjumi, korridor dy banjo si dhe nje verande. Ky apartament ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Apart...
Ref. smart 177
593 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Shitet/Jepet me Qira ambient komercial...

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 185000 € Zone 210 m²

Jepet per shitje ose per qira ambient komercial. Ambienti ka hapesire Open Space me siperfaqe totale 210m2. Ndodhet buze rruge dhe me akses direkt ne Unaze. Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per mag...
Ref. smart 135
303 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Jepet me Qira vile 2-kateshe

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 900 € Zone 200 m²

Jepet me qira vile 2-kateshe prane Pallatit te Brigadave. Eshte e rrethuar nga vila te tjera dhe zona eshte mjaft e qete. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 200m2, e organizuar ne dy kate me nga 100m2 ...
Ref. smart 125
492 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688
Property

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek komp...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar tek Kompleksi Vizion Plus , kati 9-te banim. Organizohet ne sallon ndenjie dhe kuzhine me kondicioner, 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Per nje vizit...
Ref. smart 108
190 Vizita
Agent
Gledio Kociu
CENTURY 21 CPM Smart
0697056688