zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 65000 € Zone 170 m²

SHITET APARTAMENT 3 + 1 NE QENDER TE DURRESIT ! Prona ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, prapa prefektures. Nje zone e cila ofron facilitete te shumta. Siperfaqja totale e apartame...
Ref. gate 540
168 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK QEN...

Durrës › Durrës
Per Qira: Zone 1400 m²

Ambjenti prej 1200 m2 eshte i organizuar open space me fasade xhami ne katin e pare te nje prej qendrave tregetare me ne ze te qytetit " Galaktik Shopping Center Durres". I pershtatshem per cfare do ...
Ref. gate 497
43 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET HOTEL TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 770000 € Zone 420 m²

Century21 Gate sjell ne dispozicionin tuaj nje hotel per shitje. Hoteli ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes ne vije te pare me detin. Siperfaqja totale e tij eshte 420 m2 dhe eshte i organizuar n...
Ref. gate 488
240 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNE...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 75000 € Zone 60 m²

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI! Prona ndodhet ne zonen e spitalit. nje zone e cila ofron facilitete te shumta per zhvillimin e aktivitetit. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 ,esht...
Ref. gate 484
171 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET 2+1 TEK RRUGA E RE E PORTIT,DUR...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 54000 € Zone 83 m²

Shitet apartament 2+1 kati 5 pallat egzistues me sipërfaqe totale 83 m2 perball portit. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe ofron pamje ne det ne njerin prej 2 ballkoneve. Apartamenti organizohet n...
Ref. gate 473
478 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET VILE NE DURRES! 170000 euro

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 170000 € Zone 450 m²

SHITET VILE 3 KATESHE NE ZONEN E PLAZHIT! Me siperfaqe 150 m2 per kat dhe 450 m2 total, Kati i pare organizohet ne nje koridor te madh i cili shperndan nje soxhorno te madhe bashke me kuzhinen, dy dh...
Ref. gate 468
266 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 42000 € Zone 74 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES! Prona ndodhet ne zonen e Malit te Robit, ne katin e gjashte te pallatit. Siperfaqja totale e prones eshte 74 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi, nje...
Ref. gate 419
191 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

JEPET ME QERA E MOBILUAR APARTAMENTI 2...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 260 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per qira ne Vollga, prane Extra Market. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri me punime teper cilesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon te bollshem se bashku m...
Ref. gate 390
278 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRAN...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 40000 € Zone 65 m²

APARTAMENT 1+1 SHITET 40 000 EURO PRANE OXHAKUT , TIRANE ! Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues (parafabrikat ), prane Oxhakut , zone shume e kerkuar dhe qe ofron nje sere facilite...
Ref. gate 369
1612 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 170 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqje 110 m2.Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Hapesire parkimi.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni: 067...
Ref. gate 365
567 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET 1+1 TEK ISH RAJONI, DURRES, 34...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 34000 € Zone 71 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Rajonit ne katin e fundit te nje pallati te ri. Hyrja fillon me korridorin ku shperndahen 1 dhome gjumi, soxhorno bashke me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet p...
Ref. gate 351
940 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES !

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 37000 € Zone 75 m²

Shitet apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine e vecuar, korridor dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me mundesi per tu shnderruar dhe ne dy...
Ref. gate 331
1063 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET DYQAN NE DURRES !

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 82000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan me siperfaqe 70 m² me dy hyrje, tualet dhe nje kuzhine e vogel. Ndodhet ne rruge kryesore teper te frekuentuar. Mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi.Gjithashtu jepet dhe me qer...
Ref. gate 329
407 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADE !

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Shitje: 208000 € Zone 0 m²

Toke per shitje ne Autostraden Tirane -Durres 3200 m². Prona eshte e pershtatshme per ndertim , magazine , kapanoni apo cfaredo godine tjeter. Toka eshte e disponuar te jepet dhe me qera me cmim 250...
Ref. gate 308
345 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

TOKE PER SHITJE 55 MIJE EURO NE SHKALL...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 56000 € Zone 0 m²

Toke per shitje 55 mije euro ne Shkallnur , Durres ! Prona ka nje siperfaqe 1020 m² ,me parametra ( 13 metra e gjere dhe 9 metra e gjate ) e cila ndodhet ne nje pozicion te favorshem per ndertim pasi...
Ref. gate 307
204 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES !

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 58000 € Zone 75 m²

Shitet apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e ngrenie me kuzhine te vecuar, nje tualet dhe koridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues dhe eshte rikonst...
Ref. gate 297
1026 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE TAT...

Durrës › Durrës
Per Qira: 300 € Zone 135 m²

Jepet me qera apartament 3+1 me dy tualete dhe dy ballkone me siperfaqje 135 m2..Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati cilesor me ashensor.Ballkoni te ofron pamje te gjere ne qender.per info...
Ref. gate 272
391 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA, 120 EURO NE DU...

Durrës › Durrës
Per Qira: 120 € Zone 89 m²

Prona ndodhet prane ures se Dajlanit. Ka nje siperfaqe te brendshme 80 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno, dhome gjumi, korridor, tualet, ballkon . Jepet me qera vetem per studente . Kontakt :0674091...
Ref. gate 257
688 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET TOKE 2000 METRA 120 MIJE EURO N...

Durrës › Durrës › Autostrada Tirane
Per Shitje: Zone 0 m²

SHITET TOKE 2000 METRA 120 MIJE EURO NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES! Toka ndodhet ne nje distance 15 metra nga autostrada dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim vile , magazine , kapanoni etj. Pron...
Ref. gate 253
254 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

RESTORANT, BAR DHE LAVAZH ME QERA NE D...

Durrës › Durrës
Per Qira: 1500 € Zone 0 m²

RESTORANT , BAR DHE LAVAZH ME QERA,TE GJITHA 1500 EURO. Ambjenti ndodhet ne nje zone te favorshme te Durresit . Restoranti ka nje siperfaqe prej 300 metrash dhe sherben si ambjent ku zhvillohen dasma...
Ref. gate 252
640 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

OKAZION !!! APARTAMENT 2+1, 79 000 EUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 79000 € Zone 114 m²

Prona ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Durres , ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe 103 m2 e ndare ne nje soxhorno te madhe , 2 dhoma gjumi qe ofronje njera...
Ref. gate 233
846 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI , DURRES !

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 370000 € Zone 0 m²

Shitet ambjent biznesi ne qender te Durresit me siperfaqe te brendshme 325 m² .Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore.Aktualisht eshte i dhene me qera dhe ne t...
Ref. gate 219
360 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

SHITET VILE NE DURRES 130 000 EURO !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 130000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne nje zone te qete , prane Xhamise se madhe ne plazh, vetem 200 metra larg rruges kryesore . Siperfaqja e truallit eshte 750 metra ne te cilen 150 metra per kate eshte ndertimi i vil...
Ref. gate 216
541 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE 42 000 EUR...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 42000 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, ne nje zone te qete, shume prane qendres se Durresit. Ka nje ndarje te rregullt ne nje soxhorno te madhe ku eshte e vendosur dhe ...
Ref. gate 207
863 Vizita
Agent
Blerina Misliu
CENTURY 21 Gate
0674091000