zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 56 m²

Ne nje nga zonat me te preferuara ne plazhin e Golemit, ne distance 200m nga deti, shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 korridor qe lidh 1 dhome ndenje ku perfshihet edhe guzhin...
Ref. smart 370
28 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK !!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 650 € Zone 77 m²

Jepet me qira ambient per zyre ne Bllok, ne rrugen "Ismail Qemali". Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. Organizohet ne 2 dhoma, 1 korridor i gjate, 1 dhome tjeter qe sherben si guz...
Ref. smart 360
92 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

SHITET Komercial 92 M2 TE OXHAKU.

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 80000 € Zone 92 m²

Shitet komercial te oxhaku, Ambienti ka nje siperfaqe totale 92 m2 ku eshte i ndare ne pjesen e brendshme 60 m2 si dhe nje verand 32 m2 ,ambjenti eshte i paisur me certifikate pronesie , mund te sherb...
Ref. smart 349
4 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe.Ambienti eshte i organizuar ne nje sallon tre dhoma gjumi,guzhina eshte e ndare me vete dy bal...
Ref. smart 346
66 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE SHKOLLA E BAS...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 82000 € Zone 117 m²

Shitet Apartament 3+1 te Shkolla e Bashkuar.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh ku eshte i perfshire dhe guzhina,tre dhoma gjumi dy tualete si dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhet ne k...
Ref. smart 312
448 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

SHITET TOKE NE KASHAR

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 141600 € Zone 1770 m²

Shitet Toke ne Kashar me siperfaqe 1770 m2. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme per faktin qe ne kete zone ndodhen shume biznese te njohura qe kane veprimtarine e tyre si dhe per nderti...
Ref. smart 301
52 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA TEK PARLAMENT...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 1200 € Zone 165 m²

Jepet me qira ambient per zyra, i ndare ne 2 kate tek Parlamenti. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri ne zone, i ndare ne 2 kate me siperfaqe 165m2 secili kat. Eshte mjaft i pershtatshem per zyra...
Ref. smart 277
111 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK PAZARI I RI...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 450 € Zone 88 m²

Jepet apartament me qira tek Pazari i Ri. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe korridor. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane She...
Ref. smart 259
485 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA ...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 250 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile i cili eshte i organizuar ne nje sallon, kend gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti mun...
Ref. smart 257
848 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE STA...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 550 € Zone 89 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit kuzhina eshte e paisur me paisje te koheve te fundit, ne dy dhoma...
Ref. smart 256
255 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni I Tir...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 144000 € Zone 144 m²

Shitet apartament te Liqeni me siperfaqe 144 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te re. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina, ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti esh...
Ref. smart 255
649 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBJENT BIZNESI N...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: Zone 700 m²

JEPET ME QIRA/SHITET AMBJENT BIZNESI NE LINZE.Cmimi 1.3 milion euro i diskutushem. Ndertesa ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes , te gjelbuar dhe me ajer te paster. Ambienti ka nje siperfa...
Ref. smart 243
123 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PER ZYRA ME QIRA...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 57 m²

Jepet apartament 2+1 per zyra me qira te rruga e Elbasanit.Apartamenti oranizohet ne dy dhoma nje tualet nje ballkon dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka akses ne rrugen...
Ref. smart 220
293 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Ambient komercial per shitje te 9 kats...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 550000 € Zone 300 m²

Ambjenti ndodhet ne nje prej zonave me te frekuentuara te Qendres se Tiranes. Aksesi ne shume rruge kryesore e ben te pershtatshem per shume lloje biznesesh si klinika, Call center , zyra, etj. Aktual...
Ref. BOT 2138
188 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Ambient komercial per shitje te Pazari...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 120000 € Zone 75 m²

Ambjent ndodhet ne nje prej zonave e te preferuara te Tiranes . Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne zone. Eshte me nje siperfaqe prej 75.7 m2 dhe ka akses ne rruge. Ambjenti ka nje tualet ...
Ref. BOT 2131
199 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Me Qira ambient per zyra perball Parla...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 200 € Zone 61 m²

Ambjent me Qira perballe Parlamentit. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre ose studio. I mobiluar pjeserisht. I pozicionuar me pamja nga perendimi, perballe me parlamentin. Hyrja mundesohet nga rrug...
Ref. smart 171
479 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Ambjent me Qira te Brryli.

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 1100 € Zone 170 m²

Ambient me Qira te zona Brrylit, rruga "Odhise Grillo". Ambienti eshte i rikonstruktuar me nje siperfaqe totale 170m2 dhe hapesire open-space. Eshte i pershtatshem per zyre/lokal/ apo aktivitete te tj...
Ref. smart 109
491 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Ambjent me Qira perballe Parlamentit....

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 200 € Zone 61 m²

Ambjent me Qira perballe Parlamentit. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre ose studio. I mobiluar pjeserisht. I pozicionuar me pamja nga perendimi, perballe me parlamentin. Hyrja mundesohet nga r...
Ref. smart 74
605 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Ambient komercial per shitje tek Pazar...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 410000 € Zone 650 m²

Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri te sheshi i pazarit te ri. Ambjenti aktualisht eshte i dhene me qira dhe eshte shume i mire edhe per investim. Zona eshte shume e preferueshme per shu...
Ref. BOT 1801
1744 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Lokal per Shitje te Pazar i Ri

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 250000 € Zone 78 m²

Lokali ndodhet ne nje prej zonave me te frekuentuara per Sherbime. Kohet e fundit zona eshte kthyer ne nje prej zonave me te rendesishme turistike te Tiranes. Ambjenti i brendshem eshte afersisht 80 m...
Ref. BOT 1687
902 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,
Property

Shitet Apartament 3+1 te 9 katshet

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 150000 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të mirëadministruar në qendër të Tiranës.Organizohet në 3 dhoma gjumi e një ambjent të bollshëm ndenje e ngrënie.Ka dy tualete, ballkon dhe orient...
Ref. BOT 1445
1668 Vizita
Agent
Joniad Mezini
CENTURY 21 CPM Smart
+355697064047,