zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira apartament 1+1!

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 270 € Zone 53 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Qender tek 9 kateshet ne katin e 3 teknik te nje pallati te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne hyrje te tij nga nje korridor qe ben shperndarjen e d...
Ref. INFO 1462
516 Vizita
Agent
Emiljan Hoxhaj
CENTURY 21 Info Prona
0697056687
Property

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Bllo...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 114 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e Bllokut ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 1 ballk...
Ref. INFO 1460
262 Vizita
Agent
Emiljan Hoxhaj
CENTURY 21 Info Prona
0697056687
Property

Shitet apartament 1+1 prane Ministrise...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 73000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 prane Ministrise se Jashtme ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me dalje direkte ne rrugen kryesore! Apartamenti ka orientim Jug-Lindje qe mundeson nje ndricim natyral gjate g...
Ref. INFO 1444
327 Vizita
Agent
Emiljan Hoxhaj
CENTURY 21 Info Prona
0697056687
Property

Jepet me qira apartament 3+1 tek 21 Dh...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 3+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti eshte ne katin e 6 te nje pallati qe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Organizohet me nje ambjent ndenje + gatimi, dy dhoma gjum...
Ref. INFO 1421
205 Vizita
Agent
Emiljan Hoxhaj
CENTURY 21 Info Prona
0697056687
Property

Jepet apartament 2+1me qira ne Myslym ...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 700 € Zone 100 m²

Jepet apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr! Apartamenti mund te perdoret per banim gjithashtu eshte i pershtatshem dhe per zyra. Administrimi i pallatit eshte me standarte mjaft te larta . Apartament...
Ref. INFO 1418
161 Vizita
Agent
Emiljan Hoxhaj
CENTURY 21 Info Prona
0697056687
Property

Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyr! Apartamenti mund te perdoret per banim gjithashtu eshte i pershtatshem dhe per zyra. Administrimi i pallatit eshte me standarte mjaft te larta . Apartamen...
Ref. INFO 1417
126 Vizita
Agent
Emiljan Hoxhaj
CENTURY 21 Info Prona
0697056687