zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 97000 € Zone 97 m²

Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit prane Kopshtit Botanik dhe parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe te mireadministruar...
Ref. PREMIUM 800
200 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KOMUNA E ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 84.2 m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar...
Ref. PREMIUM 799
101 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 130 m²

Jepet me qira ambient komercial tek Kodra e Diellit.. Ambienti komercial aktualisht funksionon si Bar Kafe me të gjitha pajisjet përkatëse. Ambienti ka një sipërfaqe te brendshme prej 90m2, dhe verand...
Ref. PREMIUM 792
90 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE LIQENIT...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 116000 € Zone 127 m²

Shitet Ambjent Komercial prane Liqenit te Tiranes me nje siperfaqe te brendshme prej 127 m2 dhe 4.20m lartesi. Aktualisht perdoret si magazine. Mundesi e mire investimi per biznese te te ndryshme si m...
Ref. PREMIUM 791
64 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 300 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet prane kopshtit Botanik ne nje pallat shume cilesor te mire administruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ba...
Ref. PREMIUM 780
296 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FUSHES ALI...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 47500 € Zone 63 m²

Shitet Apartament 1+1 prane fushes Ali Demi. Zona ofron fasilitete te shumta gje qe mundeson nje jetese komode. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te ...
Ref. PREMIUM 781
468 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT M...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 65000 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane zones se Pallatit me Shigjeta. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje ambjenti gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet ndrici...
Ref. PREMIUM 767
989 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT 3+1.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 165000 € Zone 106 m²

Ne zonen me te preferuar te Tiranes, prane Gardes, shitet apartament 3+1 ne nje pallat egzistues. Me nje siperfaqe te brendshme prej 106.8 m2 apartamenti te ofron mundesine e modifikimit ne dy apartam...
Ref. PREMIUM 759
289 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES KR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 68000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 2+1 prane qendres Kristal. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarket, farmaci, furre buke etj. Apartamenti eshte i organizuar ne nje...
Ref. PREMIUM 758
1519 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT PRANE LIQENIT ARTIFI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 250000 € Zone 192 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane kopshtit Botanik, larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit. Ka nje siperfaqe totale 192m2 te organizuar ne nje dhome ndenje se bashku...
Ref. PREMIUM 754
389 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FUSHES SE ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 46500 € Zone 55 m²

Shitet Apartament 1+1 prane fushes se Ali Demit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues shume prane rruges kryesore. ...
Ref. PREMIUM 751
1494 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE PALLATIT...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 220 € Zone 59 m²

ApartamentI eshte i pozicionuar buze ne rruge kryesore dhe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome...
Ref. PREMIUM 746
328 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT ME QIRA 2+1 PRANE lIQENIT T...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 600 € Zone 116 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ofron nje pamje te lire te liqenit te thate duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ...
Ref. PREMIUM 725
334 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX PRANE LIQENIT TE ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1100 € Zone 164 m²

Jepet me qira duplex 3+1 prane Liqenit te Thate ne nje nga ndertimet me te mira te zones larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper bashkekohore. Kati i pare i D...
Ref. PREMIUM 724
226 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET TOKE 2000 M2 PRANE LIQENIT TE F...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 146000 € Zone 2000 m²

Shitet toke prane Liqenit te Farkes me siperfaqe 2000 m2 buze rruge. E pershtatshme per investim....
Ref. PREMIUM 715
211 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1 NE RR. M...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 70000 € Zone 89 m²

Nese deshironi te jetoni ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes, ky eshte shansi juaj. Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje dhome ndjenjeje, ne ballkonin e se ciles eshte pershtat...
Ref. PREMIUM 707
1258 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

JEPET ME QIRA VILE TRE KATESHE PRANE L...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

Jepet me qira vile tre kateshe prane liqenit artificial. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes gje qe mundeson qetesine dhe privatesine e shume kerkuar por edhe afersine me qytetin...
Ref. PREMIUM 694
357 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK LIQENI I T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 270 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane Kodrave te Liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje nga ndertimet me cilesore te zones, me rifinitura shume te mira. ...
Ref. PREMIUM 688
488 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,