zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1 NE RR. M...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 70000 € Zone 89 m²

Nese deshironi te jetoni ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes, ky eshte shansi juaj. Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje dhome ndjenjeje, ne ballkonin e se ciles eshte pershtat...
Ref. PREMIUM 707
23 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE LIQE...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 135000 € Zone 126 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per qetesine dhe ajrin e paster qe te ofron. Zona ofron gjithashtu afersine me Kopshtin Botanik, kopshtin Zoologjik, parkun e madh te qytetit si dhe afersi...
Ref. PREMIUM 695
27 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

VILE PER QIRA PRANE LIQENIT ARTIFICIAL...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Nese jeni te lodhur nga zhurmat dhe ndotja e kryeqytetit kjo eshte ajo qe po kerkoni. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, tek Liqeni Artificial, gje qe mundeson qetesine dhe privatesine...
Ref. PREMIUM 694
84 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK LIQENI I T...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 270 € Zone 57 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane Kodrave te Liqenit, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Pallati eshte nje nga ndertimet me cilesore te zones, me rifinitura shume te mira. ...
Ref. PREMIUM 688
351 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,
Property

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK LIQENI ARTI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 370 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te Liqenit Artificial duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome...
Ref. PREMIUM 682
270 Vizita
Agent
Eva Kondili
CENTURY 21 Premium
0696931631,