zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

ZYRA ME QIRA TE MOBILUARA, PRANE MINIS...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Qira: 1200 € Zone 120 m²

Ambienti ndodhet ne katin 2(dy) ne nje godine banimi 6(gjashte) kateshe, pallat i ri i ndertuar pas vitit 2010, me termoizolim sistem kapote, sistem kondicionimi chiller, sistem kamerash i instaluar. ...
Ref. smart 354
75 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE RRUG...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 600 € Zone 148 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 3 (tre) ne nje godine banimi 5(pese) kateshe, pallat i ri i ndertuar pas viteve 2000. Ndodhet ne nje zone me mjaft popullaritet, prane Qendres se Tiranes, Pazarit te Ri dh...
Ref. smart 344
89 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE PAZARIT...

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 143500 € Zone 110 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen "Qemal Stafa", me siperfaqe 110.4 m2, me cmim zone per apartamente! Ambienti ndodhet ne katin 2(dy) te nje godine banimi 9 (nente) kateshe. Brenda kesaj hapesire ndo...
Ref. smart 342
148 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GJIMNAZIT ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 69000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit "Sami Frasheri" ne rrugen e Barrikadava. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (kater) te 1(nje) pallati ekzistues buze rruge dhe ka siperfaqe 67.2 m2. Organizohet me...
Ref. smart 341
75 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PAZARIT ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 155500 € Zone 119 m²

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shitet apartament 2+1+2 tualete. Pallati eshte ndertim i ri i viteve te fundit, me termoizolim me sistem kapote. Apartamenti ka siperfaqe 119.69m2 dhe e...
Ref. smart 336
225 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E THES...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 71000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1 ne Dajt, rruga e Thesarit, ne nje zone mjaft te mire. Apartamenti organizohet nga 1 (nje) dhome ndenje, 2 (dy) dhoma gjumi, 1 (nje) ballkon dhe 1 (nje) tualet. Ka nje siperfaqe ...
Ref. smart 332
60 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PA...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 450 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen "Jordan Misja", kati 2 (dy) banim, ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 (nje) sallon bashke me ...
Ref. smart 328
171 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TEK LIB...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 370 € Zone 58 m²

Ambienti ndodhet ne nje prej zonave me te frekuentuara te Tiranes. Aksesi ne shume rruge kryesore e ben te pershtatshem per shume lloje biznesesh si klinika, zyra etj. Aktualisht ambIenti sapo eshte l...
Ref. smart 310
131 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL + 1 POST PARK...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 57000 € Zone 52 m²

Shitet ambient komercial (i pershtashem edhe per banim) perfshire 1 (nje) garazhd ne cmim, ne nje zone shume te preferuar ne Tirane. Ambienti ka siperfaqe bruto 52 m2 e sip. neto 47 m2 dhe ndodhet ne...
Ref. smart 286
256 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE YZBERISHT ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 35000 € Zone 36 m²

Shitet ambient komercial ne Yzberisht Tirane, me siperfaqe 36 m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 (zero) te nje godine banimi 9 (nente) kateshe, ne formatin openspace. Brenda kesaj hapesire ndodhet edhe n...
Ref. smart 262
166 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 I MOBIL...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 800 € Zone 220 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe 220 m2 dhe eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe shume funksionale. Ndodhet ne katin e 2 (dyte) te nje Vile 3 (tre) kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 (dy) sa...
Ref. smart 211
291 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE OXHAKUT

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 50000 € Zone 57 m²

Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut, ne Porcelan. Me nje planimetri te rregullt dhe siperfaqe prej 57.9 m2 , apartamenti eshte i organizuar ne 1 (nje) dhome gjumi, 1 (nje) sallon, 1 (nje) kuzhine me...
Ref. smart 148
837 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR PR...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 145500 € Zone 118 m²

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim, shitet apartament me siperfaqe 118m2 dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 (dy) dhoma gjumi, 1 (nje) sallon ndenje dhe...
Ref. smart 116
1114 Vizita
Agent
Gentjana Luka
CENTURY 21 CPM Smart
0694050089