zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LUNGOMARE,...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 75000 € Zone 100 m²

Shitet apartament në Lungomare me pamje në det. Me sipërfaqe 100 m2. Organizuar në ambjent ndenjie dhe kuzhinë ,2 dhomë gjumi, 2 tualete dhe ballkone. Orientim Jug-Lindje. Disponon dokumentacion të rr...
Ref. royal 532
87 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 3+1 PRANE VILA GOLD

Tirana › Tirana › Vila GOLD
Per Shitje: 210600 € Zone 168 m²

Shitet apartament 3+1 e arreduar prane Vila GOLD me sipërfaqe 168.5 m2. Apartamenti shitet i arreduar dhe ndodhet në katin e gjasht të një pallati të ri me ashensor. Organizohet nga ambienti ndenjies ...
Ref. royal 527
135 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+1 PRANE VILA GOLD

Tirana › Tirana › Vila GOLD
Per Shitje: 97500 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 e arreduar prane Vila GOLD me sipërfaqe 78 m2. Apartamenti shitet i arreduar dhe ndodhet në katin e gjasht të një pallati të ri me ashensor. Organizohet nga ambienti ndenjies , k...
Ref. royal 526
136 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+ 1 E MOBILUAR ME PAMJE NE DET...

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 45000 € Zone 61 m²

Shitet apartament ne vija e pare detit Adriatik me sipërfaqe totale 61m2 në zonë shumë të qetë me ajër të pastër me pamje ne deti. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Shitet e mo...
Ref. royal 525
238 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH TE FRESK...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 93 m²

Shitet apartament 2+1+garazh te Fresku me sipërfaqe 93 m2. Apartamenti është pjesërisht i arreduar ndodhet në katin e parë të një pallati të ri. Organizohet nga korridori, ambienti ndenjies , kuzhinë...
Ref. royal 517
1151 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE PRANE M...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 400 € Zone 88 m²

Jepet me qira ambient për zyra ne rrugen e Dibres prane Medreses me sipërfaqe 87.7m2. Ndodhet ne katin e pare buze rruge. Ambienti është i organizur nga 3+1 dhe 1 tualete. Për një vizitë në pronë kon...
Ref. royal 514
100 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME VERAND...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 400 € Zone 135 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te Sheshi Willson me sipërfaqe 75 m2 dhe 50 m2 verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri. Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhina, 1 dhomë gjumi, ...
Ref. royal 513
373 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NE KAT 0 TE BLV. G...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 3500 € Zone 0 m²

Jepet me qira dyqan në blv. Gjergj Fishta me sipërfaqe neto 230.5 m2. Dyqani ndodhet në katin 0, me fasadë xhami, tek një pallat i ri edhe shumë cilësor dhe pajisur me sistem sigurie kamerash. Në çm...
Ref. royal 512
142 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

EKSKLUZIVE SHITET DY AMBIENTET KOMERCI...

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 97200 € Zone 108 m²

Shitet dy ambient komerciale te Selvia me siperfaqe neto 63,2m2 edhe 41,4m2.Ambienti komercial ndodhet ne katin gjysem -1 dhe gjysem 0 me akses ne rruge. Mundesi per aktivitete te ndyshme biznesi si...
Ref. royal 511
406 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 2+1+2 PRANE RESTORANT MURAGA, T...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 74000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane restorant Muraga me sipërfaqe netto 134.4 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dyte të një pallati të ri. Organizohet nga korridori, ambienti ndenjies , kuzhine e vecuar ,...
Ref. royal 510
344 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 2+1+2 PRANE RESTORANT MURAGA, T...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 78900 € Zone 131 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane restorant Muraga me sipërfaqe netto 131.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dyte të një pallati të ri. Organizohet nga korridori, ambienti ndenjies , kuzhine e vecuar , ...
Ref. royal 509
93 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET VILE NE NJE NGA KOMPLEKSET NE Q...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 270000 € Zone 410 m²

Shitet vilë prane detit Adriatik me sipërfaqe trualli 410m2 edhe sipërfaqe ndërtimi total 216m2 në një zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Organizohet nga: kati e pare: koridori, depo, dhome ndenjie...
Ref. royal 508
788 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE TE HILT...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 650 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient për zyra te Hilton me sipërfaqe total 98m2.. Ambienti është i organizur nga 2+1 dhe 2 tualete, ballkon. Cmimi nuk perfshihet taksat. Disponon mundesi parkimi. Për një vizitë në p...
Ref. royal 501
150 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET I GJITH KATI 10 ME PAMJE NE DET...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 550000 € Zone 1270 m²

Shitet i gjithë kati i 10 i një pallati të ri shumë cilësore. Organizohet në 7 apartamente nga të cilat tre apartamente 2+1 , dy apartamente 1+1 dhe dy garsonjere. Sipërfaqe totale ku përfshihet dhe ...
Ref. royal 493
279 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 2+1 NE SHENGJIN 100 M LARG DETI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 52900 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1 vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 104.46m2 në një pallat shumë cilësor. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Objekti përfundon në Qeshor-Kor...
Ref. royal 491
53 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+1 NE SHENGJIN 100 M LARG DETI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 36300 € Zone 69 m²

Shitet apartament 1+1 vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 69.89m2 në një pallat shumë cilësor. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Objekti përfundon në Qeshor-Korr...
Ref. royal 490
71 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+1 NE SHENGJIN 100 M LARG DETI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 35600 € Zone 71 m²

Shitet apartament 1+1 vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 71.33m2 në një pallat shumë cilësor. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Objekti perfundon në Qeshor-Korr...
Ref. royal 489
137 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 1+1 NE SHENGJIN 100 M LARG DETI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 37900 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 75.85m2 në një pallat shumë cilësor. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Objekti përfundon në Qeshor-Korr...
Ref. royal 488
44 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET 2+1 NE SHENGJIN 100 M LARG DETI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 52500 € Zone 107 m²

Shitet 2+1 vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 107.01 m2 në një pallat shumë cilësor. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Objekti përfundon në Qeshor-Korrik 2019. ...
Ref. royal 487
50 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET GASONJERE NE SHENGJIN 100 M LAR...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 21000 € Zone 42 m²

Shitet garsoniere vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 42.49 m2 në një pallat shumë cilësor. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të mirë organizuar. Objekti përfundon në Qeshor-Korrik ...
Ref. royal 486
116 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET PAPAFINGO NE MALI I ROBIT ME PA...

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 120000 € Zone 240 m²

Shitet papafingo vetëm 50 m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 240m2 në një kompleks në zonë shumë të qetë me ajër të pastër. Organizohet nga ambienti ndenjies me oxhak , kuzhinë , 2 dhoma gjumi...
Ref. royal 485
270 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET NDERTESE 5 KATESHE PER HOTEL TE...

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 1700000 € Zone 1500 m²

Shitet ndërtesë 5 katëshe për hotel me sipërfaqe ndërtimi 1500m2 edhe trualli 360m2 në rrugën Qemal Stafa. Mundësi shumë e mirë investimi për hotel, biznes komercial etj. Disponon dokumentacion të rre...
Ref. royal 482
487 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

JEPET ME QIRA 1+1 PRANE PROKURORISE TI...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën Mine Peza. Apartamenti i sapo arreduar . Organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe korridori. Apartamenti ndodhet në katin e 2. Ve...
Ref. royal 479
387 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02
Property

SHITET GARSONIERE ME PAMJE NE DETI ADR...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 22500 € Zone 35 m²

Shitet garsoniere vetëm 100m larg detit Adriatik me sipërfaqe totale 35 m2 në një pallat shumë cilësor. Garsoniera ka orientim Lindje dhe ofron pamje në det. Ka një infrastrukturë të rregullt dhe të m...
Ref. royal 476
334 Vizita
Agent
Oksana Genkina
CENTURY 21 Royal
+355 69 293 11 02