zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 204000 € Zone 120 m²

Shitet ambient komercial ne nje nga zonat e kerkuara te kyeqytetit, me nje siperfaqe prej 120 m2, open space. Ambienti ka vizibiletet nga rruga kryesore qe rrit mundesine e shenjave dalluese te biznes...
Ref. ring 510
77 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 248100 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial ne nje nga zonat e kerkuara te kyeqytetit, me nje siperfaqe prej 83 m2, open space. Ambienti ka vizibiletet nga rruga kryesore qe rrit mundesine e shenjave dalluese te biznesi...
Ref. ring 509
114 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZH NE AST...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 68000 € Zone 101 m²

Shitet super apartament 2+1+2+ Garazh, Astir. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mire administruar dhe zone rekreative brenda bllokut. Eshte dizenjuar me arkitekt, punime cilesore, sistem...
Ref. ring 504
708 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 115M2,...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga rezidencat e fundit te banimit ne kryeqytet "Green City". Ka nje siperfaqe prej 115 m2, e organizuar ne 2 ambiente zyrash 1 holl i madh, dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet (ka...
Ref. ring 495
142 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 58500 € Zone 88 m²

Shitet super apartament 1+1, Astir. Eshte dizenjuar me arkitekt, dopio xham, ndricimi led, totalisht i izoluar. Apartamenti ka nje sip prej 88m2 ne total dhe sip e brendshme 78 m2 . Ndodhet ne katin e...
Ref. ring 493
475 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET DUPLEX NE DURRES 96.5 M2

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Shitet Duplex (mezanine) 2+1, e mobiluar, ngjitur me Hotel Antalya. Ajo ka nje siperfaqe prej 96.5 m2 + gjysem kati. Ne katin e pare ndodhen dy sallone, kuzhine e kompletuar e ndare, tualet, dhome gju...
Ref. ring 484
150 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET DYQAN 73M2, MYSLYM SHYRI

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 210000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan + Garsoniere, së bashku 73m2 në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit, Myslym Shyri. Ambienti është i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: studio, zyra, qendër e...
Ref. ring 481
168 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 120 M2...

Shkodër › Shkodër › Truma
Per Qira: 600 € Zone 120 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rruge kryesore te Truma, perballe konviktit. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe, buze rruge. Duke patur nje fasade te madhe me pamje nga rruga kryesore ofron mund...
Ref. ring 477
132 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENTI, TOTALISHT I INVEST...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 77000 € Zone 87 m²

ULET CMIMI I APARTAMENTIT NGA 82.000E EURO NE 77.000 EURO. Mbrapa Hotel Mondial. Apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pallat ekzistues, kati 6. Pronari i ka bere totalisht punimet ...
Ref. ring 476
1059 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 285000 € Zone 240 m²

Shitet apartament i perbere nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje kuzhine gatimi dhe dy banjo, 1 ballkon dhe 1 verande. Apartamenti ka nje sip prej 240 m2 ne total ku 100m2 jane verande, sip. e b...
Ref. ring 475
226 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

ULET CMIMI I APARTAMENTITI! SHITET AP...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 78500 € Zone 162 m²

Ulet cmimi i apartamentit. Shitet apartament 2 + 1 + verande ne zonen e Astirit me nje siperfaqe totale prej 162m². Ndodhet ne nje zone te organizuar pallatesh, me sip. te brendshme 89.6m². Eshte i ...
Ref. ring 468
239 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QIRA VILE 3 KATE, 1300 EURO...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 1300 € Zone 235 m²

Jepet me qira Vile 3 kate afer Universitetit ''Zoja e Keshillit te Mire''. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate, ku dy katet e para jane te perbere nga: sallon, kuzhine te ndare, nje...
Ref. ring 465
47 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE LAP...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 1000 € Zone 90 m²

Jepet me qira ambjent biznesi ne rruge kryesore ne Laprake. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje prej komplekseve me te kerkuara ne zone per nga cilesia e punimeve, dhe vizibiliteti. Duke patu...
Ref. ring 462
116 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT DUBLEKS 2+1, DON BOS...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 97000 € Zone 147 m²

Shitet super apartament dubleks 2 + 1 + verande + garazh, totalisht te rikonstruktuar, Don Bosko. Pronari i ka bere totalisht punimet nga e para: dopio xham, ngrohje lokale, panele diellore, totalis...
Ref. ring 459
287 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT DUBLEKS, DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 131000 € Zone 194 m²

Shitet super apartament dubleks 3+1+2 + verande + garazh, totalisht te rikonstruktuar, Don Bosko. Pronari i ka bere totalisht punimet nga e para: dopio xham, ngrohje lokale, panele diellore, totalisht...
Ref. ring 458
110 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET TOKE NE RINAS 20'000m2

Tirana › Tirana › Rinas
Per Shitje: 840000 € Zone 0 m²

Toka ka nje siperfaqje rreth 20000 m2, ndodhet ne Rinas. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, duke pare qe edhe biznese dhe kompani me emer jane vendosur ne kete zone. Per me shume info...
Ref. ring 456
86 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET DYQAN NE RRUGEN E KAVAJES 40M2...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 160000 € Zone 40 m²

Shitet dyqan ne Rr. Kavajes . Pallat i ri. Dyqani ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe pjesa ballore e tij eshte e pajisur nga nje vetrat xhami i cili i mundeson nje mundesi te madhe reklamimi. Mund te pe...
Ref. ring 454
218 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 + BALLKON, RRU...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 57600 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2 + 1, 74m². 57 600 euro, pjeserisht i mobiluar. Ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone ose me teper informacione kontaktoni ne +355 69 51 97 222...
Ref. ring 452
287 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET DYQAN NE MYSLYM SHYRI

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 100000 € Zone 50 m²

Dyqani me siperfaqe 50.5 m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Disponon tualet. Ndodhet ne nje zone te frekuentuar, Rr. Vangjush Furxhi (rruge paralele me Rr. Myslym Shyri) akses i menjehers...
Ref. ring 451
317 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA PRANE SHESHI...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1250 € Zone 170 m²

Jepet me qira ambjent biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri ne zonen e Sheshit Wllson. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte ne zonen me te kerkuar ne Tirane. Nje fasade te madhe me pamje nga rruga kryesore o...
Ref. ring 450
180 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222

Property

SHITET TOKE NE FARKE E VOGEL ME SIP 9....

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 900000 € Zone 0 m²

Shitet toke prane liqenit te farkes, me siperfaqe 9000m2. Kjo toke ka kushte shume te mira per ndertim vilash rezidenciale, pasi qetesia dhe ajri i paster mundesojne nje jetese te shendetshme. Per cd...
Ref. ring 117
714 Vizita
Agent
Edson Bushati
CENTURY 21 Ring
0695197222