zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHTEPI PRIVATE ME QIRA, UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 143 m²

Jepet me qira shtepi private 3+1 me siperfaqe 143m2 , nje kateshe ne Astir e mobiluar, 15m nga rruga kryesore. Ka oborr, mundesi parkimi dhe uje 24 ore falas. Perbehet nga 3 dhoma gjumi ,1 dhome nden...
Ref. Solution 826
11 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, ASTIR !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: Zone 485 m²

Jepet me qira ambient komercial, i pershtatshem per biznes ose per garazh! Me siperfaqe totale 485m2,ofrohet edhe mundesi ndarjeje sipas kerkesave specifike tuaja! Ambient eshte i sapo investuar, ju ...
Ref. Solution 823
5 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

JEPET AMBIENT ME QIRA NE RRUGE KRYESOR...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 360 € Zone 71 m²

Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 71.1 m2 te Unaza e re, ndodhet ne katin e dyte dhe me pajme nga rruga kryesore! Ambient shume i pershtatshem per biznesin tuaj! Eshte i pajisur ...
Ref. Solution 819
27 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1,UNAZA TE RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 117000 € Zone 151 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 151.3 m2 te Unaza e re, apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka ashensor. Organizimi i brendshem eshte nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon me pa...
Ref. Solution 820
23 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1,UNAZA E RE !

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 84500 € Zone 109 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109.2 m2 te Unaza e re, apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka ashensor. Organizimi i brendshem eshte nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon me p...
Ref. Solution 821
22 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES KRY...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 106000 € Zone 136 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 136.9 m2 te Unaza e re, apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka ashensor ! Organizimi i brendshem eshte nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon te ...
Ref. Solution 818
49 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira ambient per biznes prane...

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient per biznes prane Casa Italia.Ambient eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Ndodhet ne nje pallat te mire administruar. Preferohet te perdoret p...
Ref. Solution 811
19 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

SHITET APARTAMENTI 1+1, ASTIR ME HIPOT...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 62000 € Zone 89 m²

Shitet apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re.Apartamenti është i organizuar nga salloni i arreduar në mënyrë moderne,nga dhoma e gjumit,tualeti ME AJRIMI NATYR...
Ref. Solution 804
258 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira ambient per biznes 2+1...

Tirana › Tirana
Per Qira: 800 € Zone 216 m²

Jepet me qira ambient per biznes prapa Casa Italia.Ambient eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Ndodhet ne nje pallat te mire administruar. Per me shume info. na k...
Ref. Solution 814
51 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet apartament 1+1 ne ASTIR Cmimi O...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 27000 € Zone 48 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. I orientuar nga Lindja mundeson drite gjate gjithe kohes.Apartamenti eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Ndodhet ne nje pa...
Ref. Solution 817
236 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Jepet me qira ambient i pershtatshem p...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 600 € Zone 140 m²

Jepet me qira ambent komercial i pershtatshem per te ushtruar lloje te ndryshme te bizneseve. Me siperfaqe 140 m2, i orientuar nga lindja, ne nje zone te populluar dhe me nje vendodhje mjaft te persht...
Ref. Solution 815
31 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

Shitet Apartament 2+1, Unaza e Re Cmim...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 70500 € Zone 112 m²

Apartament 2+1 per Shitje i investuar deri ne detaje ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112.15 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi,nje ballkon dhe nje tualet....
Ref. Solution 816
149 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution


Property

APARATMENT 2+1 NE ASTIR ME HIPOTEKE !...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 74000 € Zone 105 m²

Shitet Apartamenti 2+1 (me hipoteke) ,prane bar ARTIST-it ne Astir me siperfaqe 105 m2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe i administruar ne menyre te shume te mir...
Ref. Solution 813
73 Vizita
Agent
Orjola Hajdarmataj
CENTURY 21 Solution