zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQANI NE RRU...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 79500 € Zone 53 m²

Ambjenti ndodhet ne lagjen 18. Ka funksionuar si lokal dhe shitet i kompletuar sic eshte. Eshte nje ambjent qe mund te shfrytzohet per biznese te ndryshme. Per me shume informacione ose per nje vizite...
Ref. Eon 624
60 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29
Property

HAPSIRE PER SHUME QELLIME

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 730000 € Zone 500 m²

Shitet hapsira toksore me siperfaqe prej 2500m2.Ka piceri, lokal, lavazh, agjensi siguracionesh dhe parking. Ka dhe projekt per ndertimin e nje srvisi per makina brenda teritorit. Ndodhet ne nje zone ...
Ref. Eon 611
41 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29
Property

SHITET SHTEPIA

Durrës › Durrës › Rruga Aleksander Goga Lagjia Nr 7
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 67m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe 1 tualet. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne : +.35...
Ref. Eon 552
202 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29
Property

SHITET TOKE NE ARAPAJ

Durrës › Durrës
Per Shitje: 301000 € Zone 0 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 9418 m2 dhe ndodhet buze rruges. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: +355699394329...
Ref. Eon 550
62 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT NE DURRES.

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Qira: 165 € Zone 0 m²

Ambjenti ndodhet prane stacionit te trenit. Ka nje siperfaqe prej 24m 2. Ndodhet buze rruge. Per me shume informacion kontaktoni: +355 69 939 43 29...
Ref. Eon 546
140 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES,

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 55000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashk me kuzhinen dhe 2 tualete.Disponon dokumentacion...
Ref. Eon 543
330 Vizita
Agent
Franko Metagjata
CENTURY 21 Eon
+355 69 939 43 29