zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 100000 € Zone 0 m²

Shitet apartamenti 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori. Apartamenti eshte 114 m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. Ai ndodhe...
Ref. Action 32
285 Vizita
Agent
Denis Mucaj
CENTURY 21 Action
00355695398888
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE BL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 750 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne ish bllok prane LSI, per 750Euro/muaji (i negociueshem). Apartamenti eshte 100 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 tualete. Ai ndodhet ne katin ...
Ref. Action 30
53 Vizita
Agent
Denis Mucaj
CENTURY 21 Action
00355695398888
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE TEK ST...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 2500 € Zone 114 m²

Jepet me qira njesia komerciale prane Stadiumit Dinamo per 2500 euro/muaj ( i negociueshem). Ambjenti eshte 114 m2 me dy tualete, i shfrytezueshem per restorante, bar-cafe, farmaci, butik rrobash, sho...
Ref. Action 26
153 Vizita
Agent
Denis Mucaj
CENTURY 21 Action
00355695398888
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE Rr"Jordan Mi...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 64500 € Zone 0 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne Rr"Jordan Misja" prane Gener 2, per 64500 Euro. Apartamenti eshte 65.7 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi me ballkon, 1 dhome ndenje me kuzhinen dhe 1 tualet. Ai ndodhet ne nje...
Ref. Action 12
296 Vizita
Agent
Denis Mucaj
CENTURY 21 Action
00355695398888
Property

SHITET APARTAMENTI TEK KOMUNA E PARISI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 110000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 1+1 ne Komunen e Parisit, me vleren 110000 euro. Apartamenti eshte 85 m2 dhe i organizuar ne nje dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande. Ai ndodhet ne kat te p...
Ref. Action 8
120 Vizita
Agent
Denis Mucaj
CENTURY 21 Action
00355695398888