zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Shtepia bashke me truall prane ...

Durrës › Durrës › Vila e Zogut
Per Shitje: 65000 € Zone 62 m²

Shitet Shtepia me nje siperfaqe 52 m2 te brendshme se bashku me truall 356 m2 prane Viles se Zogut. Shtepia eshte e organizuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe...
Ref. NEW 1159
98 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Jepet me qira ambjenti komercial prane...

Durrës › Durrës › Rruga Skenderbeg
Per Qira: 1300 € Zone 94 m²

Jepet me qira ambjenti komercial ne nje siperfaqe 94.5 m2 buze rruges kryesore me fasade xhami komplet perpara qe e bene me te dukshme biznesin tuaj. Ambjenti ndodhet ne nje pike strategjike prane ...
Ref. NEW 1147
102 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 1+1 te tregu i voge...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 50000 € Zone 82 m²

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 73.3 m2 e brendshme dhe sipefaqe totale 82 m2, mundesi per tu strukturuar ne 2+1. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje dhome gjumi , nje sogiorno se bashku me ku...
Ref. NEW 1146
107 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Jepet me qira apartamenti 2+1 te Muzeu...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Qira: 230 € Zone 62 m²

Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqe 62 m2 te Muzeumi i Deshmoreve i mobiluar me kushte bashkekohore . Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhine...
Ref. NEW 1122
213 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet ose jepet me qira ambjenti ne q...

Durrës › Durrës › Rruga Skenderbeg
Per Shitje: Zone 77 m²

Shitet ose jepet me qira ambjenti ne zonen e qendres ,rruga Skenderbeg, me nje siperfaqe 77.4 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne dy dhoma te ndara dhe nje salle ndenje qe sherben si recepsion dhe p...
Ref. NEW 1105
240 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 1+1 te ish-rajoni....

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 40000 € Zone 67 m²

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 60 m2 te zona ish-rajoni . Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sogirno se bashku me kuzhinen dhe nje verande te madhe . Apartamenti ndodhet ne kat...
Ref. NEW 1104
280 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet toke ne Sektor Rinia

Durrës › Durrës › Sektori Rinia
Per Shitje: 302680 € Zone 10810 m²

Shitet toke ne Sektor rinia me nje siperfaqe 10810 m2. Toka ndodhet ne vije te pare me rrugen kryesore Vath Turja me nje cmim 28 euro m2 i diskutueshme. Toka eshte e pershtatshme per aktivitete te ...
Ref. NEW 1095
105 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet ose jepet me qira vila prane Ga...

Durrës › Durrës › Ura e dajlanit
Per Shitje: 170000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira vila prane qendres Tregtare Galaktike. Vila eshte e strukturuar ne dy kate ku secili kate ka nje sogiorno se bashku me kuzhine dhe tre dhome gjumi dhe tre tualet ku secila ...
Ref. NEW 1094
159 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shietet apartamenti 1+1 ne golem i mob...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 34000 € Zone 72 m²

Shitet apartamenti 1+1 me nje siperfaqe 72 m2 ne zonen e golemi i mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje dhoma gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tuale...
Ref. NEW 1092
164 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 2+1 te rruga e Kumi...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 87500 € Zone 145 m²

Shitet apartamentit 2+1 me nje siperfaqe 145 m2 te rruga e kuminit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sogiorno dy tualete dhe dy ballkone . Apartamenti ndodhet ne kate4 te shtate...
Ref. NEW 1070
217 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 3+1 te Ish-URT.

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 90000 € Zone 160 m²

Shitet apartamenti 3+1 me nje siperfaqe te brendeshme 150.2 m2 i mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhinen , nje tualet d...
Ref. NEW 1052
420 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e plaz...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 50000 € Zone 84 m²

Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaqe 84 m2 ne zonen e plazhit i mobiluar. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkone. Ap...
Ref. NEW 1042
293 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

OKAZION! Shitet ose jepet me qira apa...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 25000 € Zone 54 m²

Shitet ose jepet me qira apartamenti 1+1 me nje siperfaqe 54 m2 ne zonen e plazhit. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi qe ka dalje ne ballkon dhe n...
Ref. NEW 1040
1114 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 2+1 ne vollga .

Durrës › Durrës
Per Shitje: 98000 € Zone 123 m²

Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaqe 123 m2 ne zonen e vollges me pamje nga deti. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi nje sogiorno se bashku me guzhinen , dy tualete dhe dy ballkone....
Ref. NEW 992
390 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartament 1+1 tek lagja 7!

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 32000 € Zone 0 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73.6m2 ,e organizuar ne nji dhome gjumi ,dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen 1 ballkon dhe nje banjo. Apartamenti eshte bosh dhe i pabanuar prej vitesh. Per me teper...
Ref. NEW 991
201 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartament 3+1 i mobiluar + gar...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet apartament tek rruga e Kuminit me siperfaqe 120.6m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen ne te cilen ndodhet dhe nje ambient i vogel i vecuar per gatim,3 d...
Ref. NEW 952
273 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Toka per shitje ne Shengjin Lezhe.

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 150 € Zone 0 m²

Shiten toka ne vije te dyte ne ishull Lezhe,Shengjin. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme duke qene se eshte zone turistike bregdetare si : hoteleri, bar-restorant etj....
Ref. NEW 941
304 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet dyqan brenda qendres tregtare n...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 1100 € Zone 0 m²

Shitet dyqani i ri me siperfaqe te brendshme 159m2 ne qendren me te re tregtare ne plazh,plepa. Shitet per nje cmim okazion . Per me teper informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku....
Ref. NEW 938
262 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartament 1+1 i ri !

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 41000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne katin e 6 perballe tropical resort. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,soxhorno dhe nje kuzhine te vecuar,nje banjo si dhe nje ballkon te madh qe eshte i aksesueshem...
Ref. NEW 937
305 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet Hotel ne qender te Durresit.

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: Zone 900 m²

Shitet Hotel ne qender te Durresit me nje siperfaqe totale 900 m2 i ndertuar ne truall me siperfaqe 385 m2. Hoteli eshte i organizuar ne tre kate secili kat 300m. Kati i pare perbehet nga holli, B...
Ref. NEW 932
677 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet ambjent ne vollga

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 40000 € Zone 55 m²

Shitet ambjent ne vollga me nje siperfaqe 55.12 m2 . Ambjenti ndodhet ne kate te dyte dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si : butik, zyra, argjendari etj. Per me shume informacion j...
Ref. NEW 931
357 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e pla...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 45000 € Zone 59 m²

Shitet apartamenti 1+1 me nje siperfaqe 59 m2 totale ku 55.85 m2 eshte siperfaqja e brendshme dhe 3.15 siperfaqja e perbashket ne zonen e plazhit. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje sogiorno se b...
Ref. NEW 930
414 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaq...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 95200 € Zone 119 m²

Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaqe 119 m2 ku 105 m2 jane siperfaqe te brendshme dhe 14.4 siperfaqe te perbashketa. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili bene ndarjet ne sogiorno ...
Ref. NEW 928
458 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680
Property

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 10...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 87200 € Zone 109 m²

Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaqe 109 m2, ku 96 m2 jane siperfaqe te brendshme dhe 13.2 siperfaqet te perbashketa prane sheshit pranvera . Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, n...
Ref. NEW 927
350 Vizita
Agent
Marjola Toska
CENTURY 21 New Day
+3553699807680,+355699807680