zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartamenti 1+1 ne vije te pare...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 60000 € Zone 75 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne Iliria, Plazh me siperfaqe 75.4 m2 dhe ofron mundesi per tu kthyer ne apartament 2+1. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumin, 1 dhome ndenje me kuzhine e perbashke...
Ref. NEW 1230
72 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet toke tek Gjiri i Lalezit

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 144000 € Zone 3000 m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalezit, Durres me siperfaqe prej 3000 m2 dhe ka mundesi zgjerimi 2000m2 ne total 5000m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka eshte ne nje zone te favorshme per te nde...
Ref. NEW 1229
32 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apartament 1+1 ne Hekurudha, Pl...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 38000 € Zone 71 m²

Shitet apartament 1+1 ne Hekurudha, Plazh me siperfaqe te brendshme 65m2 dhe eshte i organizur ne nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne...
Ref. NEW 1227
61 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apartament 3+1 ne Golem

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 58000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 3+1 ne Golem me siperfaqe prej 95 m2. Apartamenti eshte i organizur ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne kati...
Ref. NEW 1223
81 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet me qira apartamenti 1+1 te rrota...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Qira: 200 € Zone 75 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 te rrota e kuqe, plazh i mobiluar ne kushte bashkekohore . Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sogiorno se bashku me kuzhinen, tualet dhe 1 ballkon me pamj...
Ref. NEW 1221
113 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet ose jepet me qera ambjenti ne b...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Shitje: 40000 € Zone 20 m²

Shitet ose jepet me qera ambjenti ne bulevardin kryesor. Ambjenti ka siperfaqe prej 20 m2 i cili ka nje tualet. Ambjenti eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Durresit dhe eshte i pe...
Ref. NEW 1201
166 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apartament 1+1 ne Plazh Iiria...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 32000 € Zone 73 m²

Shitet apartament 1+1 ne Plazh Iliria . Apartamenti ka siperfaqe prej 73 m2 dhe eshte i organizua ne nje dhome gjumi , nje tualet , nje ballkon dhe nje kuzhin. Eshte i orientuar drejt veriut .Apartam...
Ref. NEW 1199
94 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet lokal ne Currila

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: Zone 279 m²

Shitet lokal ne Currila buze detit. Lokali ka siperfaqe 279m2 , eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore me nje klientele te ngritur. Lokali ka fasade xhami qe ofron pamje nga deti, ka dhe ambjent te j...
Ref. NEW 1196
69 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet hotel tek Shkembi i Kavajes

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet hotel tek Shkembi i Kavajes ne vije te pare me detin . Siperfaqja e truallit eshte 1000m2 dhe hoteli organizohet ne 6 kate. Kati i pare eshte i organizuar ne nje lokal dhe recepsion , dhe 5 kat...
Ref. NEW 1195
70 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet Vila ne Plazh

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: Zone 332 m²

Shitet Vila ne Plazh, Hekurudha me siperfaqe trualli prej 332 m2 dhe ndertimi total 446 m2 ku secili kat ka 114 m2. Vila eshte e strukturuar ne 4 kate ku secili kat ka 4 dhoma per kat me tualet te bre...
Ref. NEW 1178
56 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apartamenti 2+1 te ish Parku Sp...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 45000 € Zone 74 m²

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe prej 74.9 m2 te ish parku Sportiv. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , nje salle ndenje me aneks kuzhine , tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje p...
Ref. NEW 1165
408 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet toke ne Kamez

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 64800 € Zone 1800 m²

Shitet toke ne Kamez me siperfaqe 1800 m2 me mundesi zgjerimi ne 3600 m2 . Ka akses ne rrugen kryesore. Mundesi e mire investimi. Per informacione te metejshme ju ftojme ta vizitojme se bashku....
Ref. NEW 1163
60 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet me qira ambient ne Shkozet

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Qira: 350 € Zone 200 m²

Jepet ambient me qira ne Shkozet, me siperfaqe 200 m2. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje godine buze rruge. Ambienti ka fasade xhami me pamje ballore te rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per...
Ref. NEW 1162
91 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet Shtepia dykateshe ne Spitall....

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 75000 € Zone 430 m²

Shitet shtepia me nje siperfaqe 430 m2 truall dhe 170 m2 ndertim.Shtepia eshte e ndertuan ne dy kate , kati i pare eshte strukturuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi dhe nje tual...
Ref. NEW 995
325 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet ambient me qera!

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 150m2,i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ka nje ndarje e cila mund te ndryshohet apo te hiqet sipas deshires. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3 kateshe p...
Ref. NEW 979
230 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Apartament per qera 2+1 i pamobiluar ...

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 130 € Zone 0 m²

Ndertesa ndodhet prane kishes ,kati i dyte eshte pershtatur ne 3 apartamente te ndara te cilat leshohen me qera. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68m2 i organizuar ne dy dhome gjumi ,dhoma e ndenjes ...
Ref. NEW 975
317 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet me qera apartament 2+1 bosh !...

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 130 € Zone 0 m²

Ndertesa ndodhet prane kishes ,kati i dyte eshte pershtatur ne 3 apartamente te ndara te cilat leshohen me qera. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68m2 i organizuar ne dy dhome gjumi ,dhoma e ndenjes ...
Ref. NEW 974
306 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet ambient me qera prane stadiumit!...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 68.40m2 , e pershtatshme per lokal apo biznese te ndryshme. Brenda eshte komplet e rikonstruktuar dhe e rregulluar se fundmi. Per me shume informacion ju ftoj ta vizit...
Ref. NEW 972
138 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet ose jepet me qera ambient ne qe...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 93000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje godine qe perdoret per zyra. Ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe per momentin eshte perdorur si atelie prandaj ka disa ndarje ambientesh brenda. Cmimi eshte 1000e...
Ref. NEW 965
133 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet toke ne Shkallnur!

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 500m2 perballe Belcondit ne Shkallnur. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe dokumenta te rregullta....
Ref. NEW 959
174 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet ose jepet me qera ambient .

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 1300 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qera ambient i rikonstruktuar . Hapesira e bollshme dhe nje ndarje ne pjesen e mbrapme prej 50m2 e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri biznesesh . Per me teper informacio...
Ref. NEW 944
559 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet godine 5 kateshe !

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 500000 € Zone 360 m²

Shitet godina 5 kateshe e strukturuar ne menyre te tille ku cdo kat ka 1 hyrje 1+1 dhe 1 hyrje 3+1 si dhe kati i fundit papafingo. Godina shitet komplet por mund te shiten dhe apartamentet te vecuara...
Ref. NEW 925
204 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Ambient per shitje dhe qera !!!

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Jepet ambienti prej 44.37m2 per shitje dhe per qera. Dyqani eshte i rikonstruktuar me banjo te rregullt si dhe nje verande prej 24m2 e cila eshte e shfrytezueshme . Jepet per qera afatgjate ose per ...
Ref. NEW 912
582 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Apartament per shitje 2+1 !

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 41000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne lagjen 13 ,plazh . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati prane Kamelia 3. Eshte i organizuar ne 2 +1 me 2 dhoma gjumi,dhomen e ndenjes ,kuzhinen e vecuar dhe ballk...
Ref. NEW 906
249 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026