zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet ambient me qera!

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 150m2,i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ka nje ndarje e cila mund te ndryshohet apo te hiqet sipas deshires. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3 kateshe p...
Ref. NEW 979
261 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet me qera apartament 2+1 bosh !...

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Qira: 130 € Zone 0 m²

Ndertesa ndodhet prane kishes ,kati i dyte eshte pershtatur ne 3 apartamente te ndara te cilat leshohen me qera. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68m2 i organizuar ne dy dhome gjumi ,dhoma e ndenjes ...
Ref. NEW 974
386 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet ambient me qera prane stadiumit!...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 68.40m2 , e pershtatshme per lokal apo biznese te ndryshme. Brenda eshte komplet e rikonstruktuar dhe e rregulluar se fundmi. Per me shume informacion ju ftoj ta vizit...
Ref. NEW 972
151 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet ose jepet me qera ambient ne qe...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 93000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje godine qe perdoret per zyra. Ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe per momentin eshte perdorur si atelie prandaj ka disa ndarje ambientesh brenda. Cmimi eshte 1000e...
Ref. NEW 965
147 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet toke ne Shkallnur!

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 500m2 perballe Belcondit ne Shkallnur. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe dokumenta te rregullta....
Ref. NEW 959
209 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet ose jepet me qera ambient .

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 1300 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qera ambient i rikonstruktuar . Hapesira e bollshme dhe nje ndarje ne pjesen e mbrapme prej 50m2 e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri biznesesh . Per me teper informacio...
Ref. NEW 944
624 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet godine 5 kateshe !

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 500000 € Zone 360 m²

Shitet godina 5 kateshe e strukturuar ne menyre te tille ku cdo kat ka 1 hyrje 1+1 dhe 1 hyrje 3+1 si dhe kati i fundit papafingo. Godina shitet komplet por mund te shiten dhe apartamentet te vecuara...
Ref. NEW 925
240 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Ambient per shitje dhe qera !!!

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Jepet ambienti prej 44.37m2 per shitje dhe per qera. Dyqani eshte i rikonstruktuar me banjo te rregullt si dhe nje verande prej 24m2 e cila eshte e shfrytezueshme . Jepet per qera afatgjate ose per ...
Ref. NEW 912
641 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Apartament per shitje 2+1 !

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 41000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne lagjen 13 ,plazh . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati prane Kamelia 3. Eshte i organizuar ne 2 +1 me 2 dhoma gjumi,dhomen e ndenjes ,kuzhinen e vecuar dhe ballk...
Ref. NEW 906
287 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Vile 4 kateshe per shitje !

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 450000 € Zone 0 m²

Shitet vile 4 kateshe e kompletuar dhe arreduar me kushte bashkekohore! Ndodhet ne nje zone te qete te Durresit jo shume larg qendres dhe e rrethuar me institucionet me te nevojshme. Kati i pare she...
Ref. NEW 883
455 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shiten apartamentet me struktur 1+1 ,2...

Durrës › Durrës › Ish keneta
Per Shitje: Zone 57 m²

Shiten apartamentet te zona ish-kenetes, duke filloar me siperfaqe 57 m2 deri ne 120 m2 . Apartamentet jane te strukturuar ne 1+1, 2+1, 3+1 me orientim jug-lindje-perendim, duke filluar ne kate te d...
Ref. NEW 829
599 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apartament 2+1 prane hotel Maj...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 48000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 i mobiluar 200 m larg nga deti . Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen banjo dhe nje sallon i madh . Apartamenti ka nje ballkon...
Ref. NEW 792
728 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shtepi me qera 1+1 tek ish rajoni poli...

Durrës › Durrës
Per Qira: 130 € Zone 0 m²

Jepet apartament 1+1 me qera ne katin e 8 te nje pallati te ndodhur tek ish rajoni policise. Apartamenti eshte gjysem i mobiluar. Apartamenti ka 2 ballkone ,njera ne dhomen e gjumit tjetra tek dhoma...
Ref. NEW 733
2032 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Lokal per shitje i kompletuar prane fu...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 1700 € Zone 0 m²

Shitet lokal ne lagjen 18 prane fushes se reres i kompletuar. Lokali ka 1 siperfaqe prej 170m2 ,i kompletuar me te gjitha paisjet dhe i restauruar se fundmi. Brenda ne lokal eshte krijuar dhe nje am...
Ref. NEW 732
1004 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Apartament per shitje perball portit...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 63500 € Zone 91 m²

Okazion, apartament per shitje perball portit 2+1 kati i 5 me siperfaqe 99 m2....
Ref. NEW 714
1511 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shiten apartamentet 2+1 ne Qerret

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 550 € Zone 0 m²

Shiten apartamentet 2+1 me siperfaqe qe variojne nga 94 m2 deri ne 135 m2 ne ne fshatin turistik te Qerretit 200 m larg nga deti . Apartamentet jane te strukturuara ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno ...
Ref. NEW 702
1409 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet me Qira Vile 5 kateshe, me ashen...

Durrës › Durrës
Per Qira: Zone 800 m²

Jepet me Qira Vile 5 kateshe, me ashensor te brendeshem me siperfaqe totale 840 m2...
Ref. NEW 641
1052 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: Zone 95 m²

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Durresit...
Ref. NEW 640
1366 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

OKAZION! Apartament 2+1 ne shitje dhe ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 74000 € Zone 104 m²

Shitet/jepet me qira apatrament 2+1 me siperfaqe bruto 113m2. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre ideale dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon i bollshem. Apatramenti eshte ters...
Ref. NEW 547
2416 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apartament tek rrota e kuqe ne ...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Shitet apartament perballe hotel Grand ne plazh me nje siperfaqe te brendshme prej 112 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 sallon super te madh bashkuar me kuzhine dhe 1 tualet gjithashtu ka dhe 2 ball...
Ref. NEW 546
1633 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet apatament te ne Durres tek ish ...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1+banjo tek ish rajoni me nje siperfaqe te brendshme prej 100m2 ne katin e 5 banim ne nje pallat te ri.Apartameni eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje sallon te madh bashku...
Ref. NEW 515
2171 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Shitet ose jepet me qira apartament ne...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1 ne lagjen 5 ne durres.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 9 i pabanuar me pare me nje siperfaqe prej 70 m2 i organizuar me 1 sallon bashkuar me k...
Ref. NEW 507
2726 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

Jepet me qera apartament ne rrugen Tau...

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament ne Durres ne rrugen Taulantia.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me nje siperfaqe totale prej 100 m2 me ashensor, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon si dhe 2 banjo...
Ref. NEW 501
1652 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026
Property

OKAZION Shitet apartament ne plazh

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 28000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne zonen e plazhit tek kompleksi IDI Shpk ne katin e 5 banim me ashensor me nje siperfaqe totale 50 m2 i brendshem i organizuar ne 1 sallon bashkuar me kuzhine dhe 1 dhome gjumi , 1...
Ref. NEW 493
2388 Vizita
Agent
Marsida Guma
CENTURY 21 New Day
+355699807681,+35552500026