zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT PER QIRA Tek RR. Elbasanit ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 550 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane Mullirit Vjeter tek fillimi rruges Elbasanit . Apartamenti organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 dhoma gju...
Ref. BOT 1892
488 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Jepet me Qira Apartament ne Misto Mame...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 250 € Zone 126 m²

Jepet me qira apartament ne Misto Mame.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon.Ekziston mundesia qe te jepet dhe ne variantin 1+1 me c...
Ref. BOT 1880
374 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

APARTAMENT PER QIRA PRANE KOMPLEKSIT ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 480 € Zone 120 m²

Jepet apartament 2+1 per qira ne katin e 8 banim tek Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti...
Ref. BOT 1844
642 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

APARTAMENT PER QIRA PRANE KOMPLEKSIT ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 550 € Zone 130 m²

Jepet apartament 2+1 per qira ne katin e 3 banim tek Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamen...
Ref. BOT 1825
1091 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Jepet dyqan me qira tek Komuna e Paris...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet dyqan me qira!Dyqani ndodhet ne nje rruge me akses.Eshte i organizuar ne nje hapesire prej 40 m2 dhe i pajisur me nje tualet.Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mire administruar.Mund te...
Ref. BOT 1697
672 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Ambjent per qira!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 800 € Zone 150 m²

Jepet me qira apartament !Apartamenti ka nje siperfaqe te organizuar ne nje hapesire te bollshme.Organizohet ne 5 ambjente te ndryshme.Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile te mire organizuar.Apartament...
Ref. BOT 1694
413 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Dyqan per Qira ose Shitje tek Komuna e...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Jepet me Qira ose Shitet ambjent per dyqan ne Komunen e Parisit! I organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet, dyqani ndodhet buze rruge dhe ka nje fasade prej rreth 2 meter linear. Ambjen...
Ref. BOT 1599
627 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Shitet Bar-Kafe tek Vasil Shanto me ...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 240000 € Zone 167 m²

Shitet Bar-Kafe ne rrugen Vasil Shanto . Ambjenti esht open space dhe jepet se bashku me investimin dhe mobilimin e sapo perfunduar. Eshte 67m2 plus 10m2 depo ne proces legalizimi. Disponon dhe nje ve...
Ref. BOT 1575
4094 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Jepet ambjent komercial me qira ne Ali...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 250 € Zone 40 m²

Jepet ambjent me qira shume prane fushes te Ali Demit. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te sapo ndertuar dhe ka akses me rrugen kryesore dhe me nje kalueshmeri te madhe kembesoresh ...
Ref. BOT 1524
487 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

ZYRA PER QIRA PRANE LULISHTES TEK KOMU...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra si dhe per banim . Ndodhet ne katin e pare banim tek Komuna e Parisit ne rrugen Medar Shtylla ( Perballe lulishtes ). Apartamenti eshte i organizuar ne...
Ref. BOT 1521
583 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Apartament per Qira prane Liqenit te T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 270 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament tek Liqeni i Thate prane FZ ! Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe i organizuar ne dhome ndenje dhe guzhine e perbashket, 1 dhome gjumi , 1 tualet me sistem ngroje te i...
Ref. BOT 1495
2404 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Jepet apartament me qira 2+1 tek Kops...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet nje zone shume te mire e cila ka akses me rrugen kryesore, me stacionin e autobuzit me liqenin e Tiranes si dhe me autostraden. ...
Ref. BOT 1481
754 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

APARTAMENT 3+1 PER QIRA PRANE LIQENIT ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 600 € Zone 138 m²

Jepet apartament 3+1 per qira tek Liqeni i Tiranes , prane kopshtit zoologjik ! Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi , 2 tualet, dhe 2 ballkone . A...
Ref. BOT 1404
1160 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

APARTAMENT PER QIRA PRANE KOMPLEKSIT ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet apartamenti 2+1 per qira, me sip. 110 m2, ne katin e 8 banim tek Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Per me shume inform...
Ref. BOT 1335
1037 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Dyqan per qira prane Myslym Shyrit

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 900 € Zone 25 m²

Jepet me qira dyqan prane rruges Myslym Shyri ....
Ref. BOT 1267
911 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Apartament per qira ne nje ndertese te...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 550 € Zone 75 m²

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, perballe Lulishtes 1MAJI tek Ura e Tabakeve . Apartamenti organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine e perbashket, 1 dhome gjumi dhe ...
Ref. BOT 1231
1637 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 75000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet prane lulishtes tek Komuna e Parisit . Ka nje organizim prej 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 1 ballkon . Apartamenti ka nje orientim jug-lind...
Ref. BOT 1100
4113 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PAMI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 500 € Zone 147 m²

Jepet apartament 2+1 per qira, me sip. 136 m2 te brendshme, ne katin e 4 banim tek Pami , prane Liqenit dhe kopshtit zoologjik ! Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbash...
Ref. BOT 1058
1272 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne zonen ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes jepet me qira Apartament 105m2. Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Godine teper cilesore. Ofrohet mundesia e pa...
Ref. BOT 1040
1262 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK DON BOSKO

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 95000 € Zone 124 m²

Apartamenti ndodhet tek Don Bosko ne nje pallat te ri. Ka nje organizim prej 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte me punime dhe materiale...
Ref. BOT 1039
1461 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Duplex per qera prane restorant fresku...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 600 € Zone 450 m²

Jepet me qira dupleks ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, prane restorant Fresku. Kati i pare eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e veçuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande me siperfaq...
Ref. BOT 1011
1360 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

APARTAMENT PER QIRA TEK komuna e paris...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 116 m²

Jepet apartamenti 2+1 per qira, me sip. 110 m2, ne katin e 5 banim tek Kika 1 , Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon ...
Ref. BOT 957
1103 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

JEPET ME QIRA KAPANON 2 KM NGA KUALI...

Tirana › Vorë › Vorë
Per Qira: 1700 € Zone 1100 m²

Rruga Nacionale Vore - Fushkruje 2 KM nga Kualidimi . Jepet me Qira Kapanon me siperfaqe 470 m2 ( 8 m lartesi ) + 600 m2 pjese e jashtme . I ndertuar ne standarte europiane. Energji trefazore, sistem ...
Ref. BOT 916
1667 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075
Property

Shitet apartament 2+1 tek komuna paris...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 135000 € Zone 132 m²

Apartamenti ndodhet tek Komuna Parisit ne nje pallat te ri me ashensor. Ka nje organizim prej 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 1 ballkon me orjentim lindje. Apa...
Ref. BOT 889
1783 Vizita
Agent
Irma Meta
CENTURY 21 Botaniku
+355694050075