zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyr !...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 75000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 ne Mysylm Shyr. Apartamenti organizohet me nje koridor te bollshem , nje sallon ndenje + ambjnet gatimi , nje dhome gjumi , si dhe nje tualet . Siperfaqja e apartamentit esh...
Ref. INFO 1143
774 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Apartament 1+1 me qira tek Rr.Kavajes ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 230 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar me plot facilitete per jeten e perditshme. Organizohet ne nje sallon ndenje,nje kuzhine te vecuar,nje dhome gjumi, nje tualet dhe verande te kendshme druri ....
Ref. INFO 1134
2332 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira Apartament 2+1 me Garazh...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Godina ndodhet buze rruge perballe me kompleksin Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale 96m2 i ci...
Ref. INFO 1011
736 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Apartament per qira te rr.Bogdaneve !...

Tirana › Tirana › Rruga e Bogdaneve
Per Qira: 380 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 i pershtatshem per zyra te Rruga e Bogdaneve!Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1dhe ne cmim perfshin edhe mobilimin.Zona eshte nje nga zonat me te preferuara per bisneset pasi ka akse...
Ref. INFO 1009
418 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Shall...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje. nje kuzhine, nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ofron kushte te per...
Ref. INFO 992
1217 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira apartament 2+1 te 21 Dh...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 117 m²

Jeper me qira apartament 2+1+2 Tualete i mobilaur tek market Joena. Organizohet ne dy dhoma gjum,i nje dhome ndenje, nje ballkon si dhe dy tualete. Prona eshte e mobiliar me te gjitha fasilitetet e ...
Ref. INFO 988
1131 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet apartament 1+1 i mobiluar prane...

Tirana › Tirana › Globi
Per Qira: 260 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar prane Qender Globe. Apartamenti organizohet me nje dhome ndenje + ambjent gatimi , nje dhome gjum, nje tualet dhe dy ballkone. Kushtet e apartamentit jane mja...
Ref. INFO 987
605 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet apartament tek Rruga e Durresit...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 62000 € Zone 0 m²

Shitet apartament tek Rruga e Durresit prane Hotel Colosseo. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat buze rruges kryesore. Prona ka siperfaqe neto 53.5 m2 dhe eshte e organizuar me 2 dhoma g...
Ref. INFO 986
1683 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet apartament 1+1 prane Selvise!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 70000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 me hipoteke buze rruges kryesore Siri Kodra (3 min distance ecje nga Selvia). Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri me administrim shume te mire. Organizohet me...
Ref. INFO 985
1489 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira 2+1 tek Rruga e Kavajes!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 270 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Babe Rexha" ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines dhe nje tualet. Esh...
Ref. INFO 979
1612 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Apartament 3+1 me Qira.

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 600 € Zone 153 m²

Jepet apartament me qira ne fillim te Rr.Elbasanit. Apartament eshte i organizuar ne nje sallon dhe tre dhoma. Apartament eshte totalisht i pa mobiluar dhe eshte i pershtatshem per zyra te natyrave te...
Ref. INFO 957
1055 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Ambjent zyrash me qira tek Rruga e Kav...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 600 € Zone 107 m²

Ne rrugen Kajo Karafili, shume prane Qendres se Tiranes dhe Rruges se Kavajes jepet me qira ambjent zyrash me siperfaqje totale 107 m2. Zyrat pozicionohen ne nje ndertim te ri me administrim shume te ...
Ref. INFO 947
1687 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne Hyrje ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 270 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar me plot facilitete per jeten e perditshme.Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte e re ,me ashensor dhe administrim shume te mire.Apartamenti orientoh...
Ref. INFO 938
1317 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet apartament 3+1 tek 21 Dhjetori...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 132000 € Zone 165 m²

Prona ndodhet ne kryqezimin e 21 Dhjetorit, nje nga zonat me te kerkuara si per banim ashtu edhe per aktivitete te ndryshme biznesi. Godina eshte buze rruge, ekzaktesisht pallati ku ndodhet banka Cre...
Ref. INFO 933
2060 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet apartament 1+1 Komuna e Parisit...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 60000 € Zone 88 m²

Shitet apartament ne Komunen e Parisit , Rruga Rrapo Hekali prane Misioni Eleonore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje sallon i bolleshem . Apartamenti ojentohet perendim dhe es...
Ref. INFO 931
974 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet Apartament 2+1 tek ASTIRI ! Me ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 50000 € Zone 88 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banues the nje pallati prane Vila L ne Astir.Shitet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,aneks per gatim,ballkon dhe 1 banje.Dhomat e...
Ref. INFO 918
4836 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet apartament me hipoteke tek Poli...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 65000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1 me hipoteke tek Policia Bashkiake. Apartamenti ka siperfaqe totale 74m2 dhe ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i orientuar nga Jugu dhe ka pamje te lire....
Ref. INFO 908
1568 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira Ambient Zyre tek Rruga e...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 200 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet prane qendres Condor tek Rruga e Kavajes. Eshte i organizuar ne nje dhome, e cila eshte e pershtatshme per zyre, nje ballkon dhe nje tualet. Ndodhet prane faciliteteve te shumta dh...
Ref. INFO 899
1584 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Selvi...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e cila eshte e perbashket me ambientin e gatimit, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndo...
Ref. INFO 898
2902 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira apartament 1+1 ne Yzberi...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Qira: 170 € Zone 66 m²

Jepet me qira apartamet 1+1 ne zonen e Yzberishtit. Ofrohet totalisht i mobiluar, i organizuar ne nje sallon ndenjeje ,nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Ndertesa ne te cilen ndodhet apart...
Ref. INFO 894
1597 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet apartament 2+1 ne Rrugen e Elba...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti qe ndodhet prane Ambasades Amerikane, nje zone shume e mire e aksesuar ne rruget me kryesore te qytetit. Organizohet me nje sallon ndenje i cili ka hapsire shume te madhe d...
Ref. INFO 1081
1037 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Jepet me qira Apartament 1+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 210 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, ne rrugen e Dibres. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe ambienti i kuzhines i perbashket, nje dhome gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Aparta...
Ref. INFO 880
1069 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Shitet apartament ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 195000 € Zone 130 m²

Shitet apartament ne Bllok ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim shume te mire. Prona ka siperfaqe te brendshme 124 m2 e cila eshte e mireorganizu...
Ref. INFO 870
3125 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055
Property

Ambjent Komercial per Shitje

Tirana › Tirana
Per Shitje: 350000 € Zone 52 m²

Shitet dyqan me siperfaqe 52m2 ne bllok. I pozicionuar ne nje nga rruget kryesore te bllokut me fasad shume te dukshme. Aktualisht i dhene me qira. Per me shume informacion na kontaktoni!...
Ref. INFO 856
1069 Vizita
Agent
Gleidis Misja
CENTURY 21 Info Prona
+355694050055