zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 1+1 per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 450 € Zone 70 m²

Apartament Luksoz per Qera prane Liqenit te Tiranes. Ndodhet ne ndertim te ri dhe te mireadminstruar. Apartamenti ka mobilim modern dhe bashkekohor per nje jetese sa me komode. Kuzhina eshte e pajisu...
Ref. ENT 1286
133 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 3+1 per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 650 € Zone 132 m²

Apartament 3+1 per Qera prane Kompleksit Dinamo. Ka nje siperfaqe 132m2, e ndare ne sallon ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe 2 ballkone, 1 depo dhe nje garazhd. Ngrohja dhe ftohja sigu...
Ref. ENT 1204
544 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament Luksoz 2+1 per Shitje

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 250000 € Zone 150 m²

Super Apartament Luksoz 2+1 per Shitje ne Vlore,tek Uji i Ftohte. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me punime ekstra dhe shume cilesore. Siperfaqe te brendshme 126m2 dhe me nje verand 34 m2 ....
Ref. ENT 1178
531 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 2+1 per Shtje

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 240000 € Zone 120 m²

Apartament 2+1 per Shtje ne Bllok. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, me kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon. Apartame...
Ref. ENT 1120
596 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Ambient Komercial per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga Sami Frasheri
Per Shitje: 410000 € Zone 220 m²

Ambient Komercial per Shitje prane sheshit Willson. Ambienti ndodhet ne pallat te ri, ne katin 1, i perdorur per disa vjet ambjent call center, siperfaqja 220 m2, lartesia 3.10 metra, sistem aspirimi ...
Ref. ENT 1103
298 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Godine per Qera

Tirana › Vorë › city park
Per Qira: 10000 € Zone 2110 m²

Godine per Qera ne Autostraden Tr-Dr, prane City Parku. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 2110 metrash dhe truall 1900 metra. Perbehet nga 4 kate, e ndare ne ambjente zyrash, eshte i shtruar me pa...
Ref. ENT 1074
114 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Truall per Shitje

Tirana › Vorë › Vorë
Per Shitje: 480000 € Zone 6100 m²

Truall per Shitje prane City Parku. Ka nje hapesire prej6100m2 duke u pozicionuar ne krah te rruges kryesore. Eshte e gjitha fushe dhe me permasa te rregullta. Shume e pershtatshme per qellime biznesi...
Ref. ENT 1055
146 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 2+1+2 per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 200000 € Zone 113 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje tek Rruga e Kosovareve. Me siperfaqe 113m2 i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne ndertim te ri te vitit 2017 dhe me punime mjaft c...
Ref. ENT 1029
487 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Dyqan per Shitje

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 490000 € Zone 80 m²

Dyqan per Shitje ne Myslym Shyri. Ndodhet buze rruges kryesore me siperfaqe 80m2. Eshte i ndare ne dy ambjente dhe aktualisht merr nje qera mujore 1600Euro ne muaj. Mundesi e shkelqyer investimi, ku...
Ref. ENT 1008
379 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Kate Vile per Qera

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 115 m²

Kate Vile per Qera, ndodhet ne katin e III-te te nje vile, e ndodhur ne nje zone me akses shume te mire ne Rrugen Nikolla Lena. Apartamenti ka hapesira te bollshme, te organizuara ne dhome ndenjeje, k...
Ref. ENT 960
211 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Ambjent Komercial per Qera.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 6500 € Zone 250 m²

Ambjent Komercial per Qera prane Sheshit Willson. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 250m2 dhe eshte i organizuar ne ambjent Openspace dhe tualet. Ambjenti ka hapsira te bollshme,me pamje ballore nga ...
Ref. ENT 902
394 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 3+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 160000 € Zone 130 m²

Apartament 3+1 per Shitje, ndodhet tek Blv Zogu i pare, ne nje pallat te ri dhe me rifinitura shume cilesore. Me nje siperfaqe 130 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi...
Ref. ENT 883
752 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Vile per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 1700 € Zone 360 m²

Vile per Qera tek Kompleksi Dinamo. Vila eshte ne nje ndertim te ri,e investuar ne sistem ngrohje,parket,tualete te reja, sistem kamerashetj. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te qete. mundesi e m...
Ref. ENT 880
438 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 3+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 145000 € Zone 155 m²

Apartament 3+1 per Shitje, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane Kopshtit Botanik. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe me rifinitura shume cilesore. Me nje siperfaqe te brendshme pre...
Ref. ENT 875
1398 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Vile per Shitje

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 290000 € Zone 300 m²

Vile per Shitje ne Golem. Vila ndodhet ne zonen me te mire te vijes te bregdetit Adriatike. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira turstike, largesi 370 m nga deti. investuar ne detaje dhe me cile...
Ref. ENT 870
825 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 2+1 per Qera +1 Post Park...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 750 € Zone 116 m²

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr.Marko Bocari. Me nje siperfaqe te brendshme prej 116m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe koridor. Apart...
Ref. ENT 869
559 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 1+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 350 € Zone 66 m²

Apartament 1+1 Modern per Qera prane Liqenit. Ndodhet ne pallat ri me siperfaqe 66m2 te organizuar ne sallon, dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti ka mobilim modern dhe te rehatshem, i pajisur me te gj...
Ref. ENT 832
643 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Dyqan per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 896000 € Zone 560 m²

Dyqjan per Shitje prane CrazyCalvin, Ambjenti ka nje siperfaqe prej 560m2 dhe eshte i organizuar ne dy ambjente open space ne forme dupleksi ku njeri kat ka siperfaqe prej 300m2 dhe dhe tjetri 260m2 ...
Ref. ENT 748
539 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Kapanon per Shitje

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 1500000 € Zone 3000 m²

Kapanon per Shitje ne Kombinat. Ka siperfaqe 3000m2 i organizuar ne Openspace dhe ambjent i ndare ne dy kate ku aktualisht funksionojne zyrat e biznesit aktual. Eshte menyre mjaft e mire investi...
Ref. ENT 726
273 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Vile per Qera

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 700 € Zone 390 m²

Vile per Qera te Kodra e Priftit, Porcelan. Vila ka strukture kater kateshe dhe oborr me siperfaqe 350m2. Kati zero perbehet nga garazhd. Kati i pare ka siperfaqe 110 m2 te organizuar ne sallon plus ...
Ref. ENT 661
794 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Toke per Shitje

Tirana › Vorë
Per Shitje: 300000 € Zone 10300 m²

Toke per Shitje ne Fushe Preze. Toka shtrihet ne nje siperfaqe prej 10300 m2 me statusin are dhe pozicionohet ngjitur me rrugen. Ndodhet ne nje zone te qete dhe ne zhvillim te vazhdueshem per shkak te...
Ref. ENT 600
645 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Apartament 2+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 115000 € Zone 95 m²

Apartament 2+1 per Shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje sip. te konsiderueshme dhe eshte e mire organizuar. Ndodhet ne katin e 3-te. Ka akseses me una...
Ref. ENT 597
1301 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Truall per Shitje

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 90 € Zone 6305 m²

Truall per Shitje prane Autostrades Tirane-Durres, ne rrugen dytesore Kashare prane Top Channel. Toka shtrihet ne nje siperfaqe prej 6305.00 m2 me statusin are dhe pozicionohet ngjitur me rrugen. Ndod...
Ref. ENT 589
791 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222
Property

Vile Luksoze per Qera

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 2400 € Zone 256 m²

Vile Luksoze per Qera prane Qendres Tregtare Teg. Vile me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 256 m2 pjese e brendshme dhe 80 m2 pjese e jashtme obor...
Ref. ENT 540
2186 Vizita
Agent
Ardit Braho
CENTURY 21 Enternal
00355696302222