SHITET TOKE PAMJE DETI NE CURRILA! - Century 21 Albania
Description

Toka ndodhet ne zonen e Currilave dhe disponon nje siperfaqe prej 272 m2 te shenuara ne certifikate.
Pozicionohet shume prane vijes bregdetare si dhe ofron pamje deti, gje e cila e ben nje lokacion shume te favorshem per ndertim duke qene se dhe zona eshte ne zhvillim e siper.
Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.
Per me teper informacion dhe vizite ne prone, na kontaktoni!


Information
Gross Area:

272 m2

Interior Area:

272 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

384

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Currila, Currila

City: Durrës


Contact Agent