SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE CURRILA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Currilave ne Durres. Organizohet ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje garderobe. Ka disa apartamente te tilla ku pozicionohen ne kate te ndryshme dhe persa i perket ketij apartamenti, eshte kati 0 dhe ka plus nje verande te shfrytezueshme. Jane pjese te nje kompleksi gjigand, ndertim i ri me pallate 5-kateshe. Kompleksi ndodhet ne koder, nga ku ofron pamje te detit per pjesen me te madhe te apartamenteve. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

129 m2

Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

244

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Currila, Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020