SHESIM APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE ME PAMJE NGA DETI, NE SARANDE. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne Sarande, prane unazes se re panoramike, Lekures- Kanali i Cukes shesim apartamente me pamje nga deti, segment i cili fillon nga hyrja e qytetit dhe perfundon ne rrugen drejt Ksamilit.
Objekti eshte i pozicionuar ne vije te pare me rrugen kryesore me akses te drejtperdrejt me kete segment.

EYE OF SARANDA i pozicionuar ne nje nga plazhet me te bukur ne bregdetin Jon, i rinovuar me konstruksion bashkekohor, mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre.

Kjo tipologji apartamentesh ka mundesi zgjedhje ne disa kate te godines. Aksesi ne godine behet i mundur me ashensor ne te gjitha katet.
Apartamenti eshte i organizuar ne: Ambient dite se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare si dhe 2 ballkone ku njeri eshte i orientuar me pamje nga deti.
Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se detit. Orientimi eshte jug-perendimi, me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Te gjitha apartamentet disponojne certifikate pronesie.
Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

2223

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin