APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 TEK KOMPLEKSI "SQUARE 21" - Century 21 Albania
Përshkrim

- Kompleksi ''Square 21'' i ndodhur ne Rrugen e Kavajes, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tualete me arredim luksoz, ne katin e 6 te nje godine prestigjoze, e sapondertuar dhe e pajisur me 2 ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe totale 100m2 dhe organizohet ne nje Sallon ndenje + Kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, 1 ballkon.

- Apartamenti ka investim mjaft cilesor, cdo gje e realizuar me Arktitekt dhe me punime mjaft cilesore, me markat me cilesore ne treg, investimi ne Apartament kalon vleren e 40,000€. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe jepet vetem per klient te huaj. Cmimi i Apartamentit eshte 1000Euro neto i pa i negociueshem. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !!!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

224

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin