Zyra per qira tek Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament i pershtatur per zyra ne nje komplekset me cilesor te Komuna e Parisit, Kika 2. Ndodhet ne katin e katert ne nje palat te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 ambiente pune tualet dhe ballkon. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin