SHITET VILE 3 KATESHE NE ZONEN E ISH KENETES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet shume prane rrethrrotullimit ne zonen e ish Kenetes e cila ka nje siperfaqe totale 900 m2 dhe siperfaqe ndertimi te 3 katet 700 m2.
Organizohet nga kati i pare, garazh per makina dhe ambjente magazinimi, kati i dyte dhe i 3 me nga 2 apartamente secili kat.
Apartamentet jane 2+1 secili ne hyrje me vete.
Jane te mobiluara dhe te organizuara ne dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.
Vila disponon edhe hapsire oborri i cili te jep mundesine e organizimit te nje vend pushimi.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

900 m2

Sip. e brendshme:

700 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

165

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Keneta, Ish këneta

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin