DHERMI, APARTAMENT LUKSOZ 3+1 NE SHITJE ME PAMJE NGA DETI!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament ne Dhermi, me Investim shume Cilesor!
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne pjesen e jugut, e cila ofron nje shumllojshmeri facilitetesh, dhe nje oborr mjaft te bollshem i cili ofron pamje nga deti.
Prona organizohet nga 1 living room bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe nje depo. Gjithashtu, veranda e bollshme eshte nje elementet me te kendshme te saj.
Ky eshte nje nga apartamentet me me shume stil qe mund te shikoni, i pershtatshur ne menyre perfekte per zonat bregedetare.
Cdo gje eshte e investuar ne detaje me cilesi maksimale. Ka sistem kondicionimi multispit, elektroshtepiake te markave me moderne, ndersa ne arredim bie ne sy perdorimi i drurit.
Oborri ofron mundesin e parkimit te 2 makinave.
Per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

270 m2

Sip. e brendshme:

153 m2

Sip. Toke:

110 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3240

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Dhermi, Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin