Shesim 100 ha toke ne Lagunen e Karavastase. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim 100 ha toke ne Lgunen e Karavastase.
Toka eshte e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si psh. panele fotovoltaike per prodhim energjie, turizem, port jahtesh etj...
Prona vjen ne treg me nje cmim shume te favorshem prej vetem 5.5 Euro per m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt.

Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1000000 m2

Sip. e brendshme:

1000000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

342

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Divjakë

Qyteti: Divjakë


Kontakto Agjentin