SHESIM VILE 3 KATESHE NE SHIJAK! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile ne Shijak me siperfaqe totale 269.42m2, kati i pare 86.51m2, kati i dyte 96.4m2 dhe papafingo me sip. 86.51.
Katet lidhen midis tyre me shkalle te brendshme te organizuar ne:
Kati i pare: sallon I ndenjes, kuzhine te vecuar ,dhome gjumi, tualet.
Kati i dyte sallon I ndenjes, 3 dhoma gjumi, nje tualet si dhe 2 ballkone.
Papafingo 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 2 ballkone
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo vizite ne prone kontakto!


Informacion
Sip. Totale:

269 m2

Sip. e brendshme:

269 m2

Sip. Toke:

275 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shijak, Shijak

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin