Shesim Apartament 3+1 te Komuna Parisit - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen teper te kerkuar dhe te qete ,ne rrugen Robert Shvarc (shkolla AT zef pellumbi) shesim apartament 3+1. Siperfaqe neto 116.65m2. Organizuar nesallon dhe kuzhine,3 dhoma gjumi,t ualet dhe ballkon. Pozicionuar ne katin e katert te nje pallati pa ashensor.


Informacion
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin