SHITEN APARTAMENTE 2+1 DHE 3+1 ,NDERTIM I RI ,SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartamente te tipit 2+1 dhe 3+1 ne nje nga rezidencat me moderne e cila po ndertohet ne Qytetin e Shkodres .
Rezidenca gjendet prane rruges kryesore mjaft afer qendres ne nje zone te zhvilluar .
Pallati po ndertohet sipas standarteve me te fundit
-Me sisteme kapote, termoizoluese ;
-Me fasade xhami termike (PVC) ;
-Klienteve iu oforhte mundesia per te zgjedhur vete ata shtrimin e dyshemes se shtepise tyre me pllake ose parket ;
-Ne rezidence do te keni ambjente per kende lojrash per femijet tuaj ;
-Ofrohen garazhe dhe vendeparkimi ;

-Hyrjet jane te organizuara ne ;
: 2 dhoma gjumi
: 1 sallon +kuzhine
: 2 tualete
: ballkon

- Hyrje e tipit 3+1
: 3 dhoma gjumi
: 1 sallon +kuzhine
: 2 tualete
: 1 ballkon .

Per me shume informacion mund te na kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone ne adresen : Rruga "Qemal Dracini " Sheshi " Demokracia" .


Informacion
Sip. Totale:

135.6 m2

Sip. e brendshme:

119.6 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga: "Justin Godart", Arra e Madhe

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin