SHITET TRUALL+NDERTESE PRANE QENDRES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepi e vjeter nje kateshe ne rrugen Dervish Hatixhe . Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 , dhe te brendshme 136 m2. Aktualisht eshte e dhene me qera ne vleren 5000 euro/viti.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

136 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin