Shesim ambient ne qender te Durresit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti eshte i pershtatur ne 2 zyra te cilat jane te ndara nga njera tjetra si dy zyra me vete secila me hyrjen e saj dhe nga 1 tualet. Jane kati i pare i 1 pallati ekzistues i cili me pare ka qene apartament 1+1 dhe mund te rikthehet i tille ne rast nevoje. Disponon vetrate xhami ne fasaden e saj e cila eshte e veshur e gjitha me mermer , si edhe shkalle me vete per hyrjen ne te dyja zyrat.
Ambienti eshte shume i pershtatshem per klinike dentare , mjeksore , fizioterapi apo zyra te funksioneve te ndryshme .
per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

54 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

551

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane gjykates, Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin