ALI DEMI , SHITET AMBIENT KOMERCIAL 1586M2, DHENE ME QIRA 7500 €/MUAJ - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet njësi tregëtare pranë fushës Ali Demi.
Ambientet janë në një godinë të re, buzë rruge,me sipërfaqje 1586 m2.
Akutualisht është i dhënë me qira 7500 Euro / Muaj .
Komunikimi i ambienteve është nëpermjet shkallëve elektrike dhe ashensor.
Për më tepër informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1600 m2

Sip. e brendshme:

1586 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

147

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: ali dem, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin