SHESIM AMBJENT KOMERCIAL TEK TORRE DRIN !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim ambjent komercial tek Torre Drin.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 me nje siperfaqe totale prej 45m2. Ambjenti mund te shfrytzohet per biznese te ndryshme dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara aktualisht .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

99

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin