SHITET VILE PER BANIM APO BIZNES NE SHKOZE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka nje siperfaqe toke (truall+are) prej 710m2.

Ne kete siperfaqe toke ndodhet objekti (vile) me tre kate.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 220m2, organizohet ne tre garazhe, dhe nje apartament 2+1+2.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 281m2, organizohet ne nje apartament 2+1+2 dhe ballkone .
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 317m2, organizohet ne nje apartament 2+1+2 dhe veranda te medha.

Vendodhja e kesaj vile ofron te gjitha mundesite per jetese komode apo investim, si shkolla, klinika, azil etj.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

818 m2

Sip. e brendshme:

818 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

6

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

212

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin