Shesim vile ne Drenove - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne fshatin Drenove 5 km larg qytetit te Korces dhe pozicionohet ne koder te fshatit me nje pamje fantastike dhe ajer te paster. Vila eshte e ndertuar dhe punuar me gure,dritaret e punuara me dru cilesor.

Informacion mbi Vilen:
Siperfaqe Trualli: 700m2
Siperfaqe totale ndertimi : 250 m2
Kate: 2

Organizimi:
-Kati i pare: Korridor shperndares, sallon+guzhine, dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, verande te hapur.
-Kati i dyte: Sallon + guzhine, tualet, dhome gjumi me tualet, lavanderi,verande.
-Kati i trete: Dhome gjumi, tualet

Vila eshte e rrethuar me oborr reth 500m2 qe mund te perdoret per shumellojshmeri peme frutore.

Per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

250 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

609

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin