SHITET APARTAMENT 1+1 NE VIJEN E PARE TEK SHKEMBI KAVAJES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament ndodhet ne vijen e pare ne zonen e Shkembit te Kavajes ne nje pallat te ri ne katin e pare , me siperfaqe neto 47m2 dhe ne totale 55m2
Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje , 1 tualet dhe ballkonin e ka shfrytezuar per ambjent gatimi .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

47 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

112

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin