JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRETHRROTULLIMI I UNAZES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti organizohet si Open Space ,me siperfaqe totale 500m2, 65m2 kati i pare dhe 435m2 kati i dyte.
Orientimi dhe vendodhja shume e mire jep mundesi per akses te cdo faciliteti te nevojshem.
Pozicioni ne te cilin ndodhet ambienti e ben te pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion ose vizite ne prone, me kontraktoni!


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

158

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish URT, Ish-URT

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin