JAPIM ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL, ISH RESTORANT DURRESI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet pranë Ish Restorant Durrësit.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe e përgjithshme: 55.75 m²
• Pozicionohet në katin 0.
• Organizimi: Hapësirë Open Space

• Kubaturë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë.
• E përshtatshme për tipologji të ndryshme biznesi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

409

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Restorant Durrësi, Restorant Durrësi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin