SHITET TOKE NE ZONEN E KEPIT TE RODONIT VIJE E PARE BREGDETARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Ka nje pozicion vije te pare me detin dhe nje hapsire prej 2200 m2. Eshte nje mundesi e mire investimi pasi edhe zona eshte duke marre zhvillim dhe ka teper interes nga investitore te huaj dhe shqiptare.

Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

22000 m2

Sip. e brendshme:

22000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kepi i Rodonit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin