Dyqan per shitje tek Komuna e Parisit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Rruga "Komuna e Parisit", shesim ambjent komercial ne kat 0. Ambjenti pozionohet buzë rrugës kryesore. Lokacioni e favorizon tepër,pasi lokalizohet ne nje nga rruget me te frekuentuara te Kryeqytetit. Ambjenti disponon Hipotekë dhe ka siperfaqe neto 62.8 m2 dhe verande 80 m2.
Eshte mundesi shume e mire investimi, pasi eshte dhene per qira me nje kontrate afatgjate per vleren 2400 euro/neto, ambienti eshte i restauruar se fundmi ne menyre cilesore duke perfshire sistemin e kondicionimit dhe aspirmit. Për cdo informacion tjeter,kontaktoni nr bashkengjitur !


Informacion
Sip. Totale:

143 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Sip. Toke:

80 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1367

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin