OKAZION!! JEPET ME QIRA GODINE BIZNESI, TRE KATESHE TE "STADIUMI DINAMO"!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Godina ndodhet ne rruge kryesore, me nje vizibilitet dhe kalueshmeri mjaft te madhe.


Kjo godine ka nje siperfaqe totale prej 300m2.
Organizohet ne tre kate sherbimi, dhe nje kat bodrum funksional.

-Kati minus nje ka nje siperfaqe totale prej 69m2, organizohet ne nje ambient te madh pune funksional , si dhe nje hapesire gatimi.

-Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 69m2, organizohet ne nje ambient openspace.

-Kati i dyte ka nje siperfaqe totale prej 69m2, organizohet ne nje ambient openspace.

-Kati i trete ka nje siperfaqe totale prej 82m2, organizohet ne nje ambient openspace, nje tualet, nje ballkon si dhe nje depo te vogel.

Kjo prone ofrohet e investuar, me sistem ngrohje-ftohje qendror, sistem kamerash sigurie, sistem kundra zjarrit, etj.

Lokacioni i kesaj prone, prane te gjitha pikave kyce te "Tiranes", ne rruge kryesore, me nje vizibilitet dhe kalueshmeri te larte e ben kete mundesi mjaft te favorshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si klinika, qender estetike, fizioterapie, zyra etj.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!!


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Tualetet:

4

Kati:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

838

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Dinamo, Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin