SHITET, PENTHOUSE LUKSOZ 3+1+2, Kopshti Zoologjik ‼️ - Century 21 Albania
Përshkrim

Penthouse ndodhet në zonën e kopshtit zoologjik, me akses në rrugët kryesore.

Informacioni i Pronës:
• Ndërtim i ri
• Kati i 5-të
• me Ashensor
• Sipërfaqja bruto: 343.3 M2
• Sipërfaqja neto: 303.3 M2
• Veranda: 80 M2
• Sipërfaqja e rregullt me kub
• Orientimi: Lindje-Veri-Perëndim
• Dritë natyrore në çdo ambient
• Pamje e papenguar nga veranda dhe ballkonet
• me hipoteke

Organizimi:
• Korridori shperndares
• Sallon i bollshem
• ambjent kuzhine e mbyllur
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete te mbyllura (njera me vaske dhe dritare)
• lavanteri
• depo
• 3 dalje verande
• 2 ballkone

Detaje te tjera :
• Totalisht i investuar
• Arredim luksoz i viteve te fundit
• I mobiluar plotesisht
• Sallon i ndare nga dhoma e nates
• Tavan i varur
• Ndriçim led + Llambadar kristal (e punuar me dore)
• Dru i projektuar me parket
• Oxhak funksional
• Sistemi i kondicionimit chiller me shume ndarje
• Sistemi i ngrohjes qendrore ne dysheme
• Sistemi i filtrimit të ujit
• Sistemi i kamerës
• Sistemi audio në tavan
• 4 SMART TV 4K
• Dritare me tre xham (Acousto-Thermal me grila)
• Lavatriçe
• Tualete Kasafortë me ngrohje
• Tharëse peshqirësh
• Sistemi elektrik dhe hidraulik (Cilësia më e mirë në treg)
• Verandë me çadër dhe gurë
• 3 linja hidraulike në Verandë

▪️ Zona ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat dhe të preferuara për banim apo investim.

Mund te jepet lehte me qera per 2000€/muaj.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni❗


Informacion
Sip. Totale:

343 m2

Sip. e brendshme:

303 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Penthouse

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

2315

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin