VILE ME QERA TEK KODRA E DIELLIT 1. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura ne Tirane per cilesine,afersine me qytetin,sigurine 24 ore dhe sherbime te tjera qe e bejne jetesen komode brenda rezidences.
Vila i ka te gjitha kushtet per nje jetese cilesore dhe luksoze ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes.
Vila ne brendesi te saj eshte e arreduar ne menyre moderne. Orientimi drejt jug-lindjes i siguron ambienteve te banimit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites.
Vila organizohet ne tre kate, ku ne katin -1 ndodhet lavanteria me sistem ajrimi e cila lidhet me garazhdin e brendshem me mundesi parkimi per 2 makina.
Kati 0 eshte i organizuar ne dhomen e dites. Vetratat panoramike bejne te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites si dhe bejne te mundur aksesin ne pjese e jashtme ku ndodhet pishina.
Ambjenti i gatimit lidhet me nje kopesht ne pjesen e pasme te viles ku ofrohet mundesia per barbeque.
Kati i pare organizohet me dy dhoma femijesh, nje tualet dhe dhomen matrimoniale me tualet te brendshem.
Papafingo e cila ndodhet ne katin e 2 eshte perdorur si dhome studio por me hapesire te mjaftueshme per tu pershtatur ne nje dhome ekstra. E gjitha vila ka sistem te brendshem kondicionimi ne ambjente e saj.

Per cdo paqartesi me kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

340 m2

Sip. e brendshme:

269 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

848

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin