SHITET HYRJE 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Vision, ofron per shitje apartament 2+1, kati i 5, pallat i vjetër, në gjendje shumë të mirë. Ka ballkon dhe një tualet. Shitet i pa-mobiluar. Ka mundësi ngrohje me sobë druri. Në një zonë të qytetit që ofron shumë facilitete.
Përballë pallatit ka qendër shëndetësore, ka afër supermarket, farmaci, furrë buke, fakultet, gjimnaz, shkollë 9-vjeçare, kopësht, etj.
Ka mundësi parkimi, si dhe është një lagje shumë e qetë dhe komode për banim.
Është 10 minuta në këmbë nga qendra dhe lidhet me rrugë që të nxjerrin në zona të ndryshme të qytetit.

Apartamenti është bosh dhe shitet menjëherë!!!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1923

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qafhardhi

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin