Shesim apartament 1+1 ne Yzberish ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Yzberish !
Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine te perbashket , nje dhome gjumi , nje tualet si dhe nje ballkon .
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqje neto 73 m2 dhe 82 m2 bruto.
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1622

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish, Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin