SHITET KAPANON TEK ISH-FABRIKA E MIELLIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 VisIon, ofron per shitje kapanon tek ish-fabrika e miellit. Gjendja e kapanonit eshte relativisht e mire. Aktualisht eshte ne gjendje perdorimi. Cmimi eshte i diskutueshem. Ofron disa opsione per te zhvilluar biznese te ndryshme, pasi siperfaqja eshte shume e madhe dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ka rreth 70-80 meter vije ballore me rrugen kryesore.


Informacion
Sip. Totale:

1530 m2

Sip. e brendshme:

830 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

525

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Unaza Lindore

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin